Wpis z mikrobloga

#rozdajo #domistream #wonziu #stream #pomoc #pubg #csgo #fortnite #gry #dsj #heheszki #pokazmorde

Odwołując się do tego wpisu chciałbym dodać kilka rzeczy:

1. Stream odbędzie się w piątek 15.12.2017, start mniej więcej o godzinie 17:00, link www.twitch.tv/dominoolive

2. Wczoraj na luźnym streamie widz z USA przekazał 1000zł(920zł po odjęciu prowizji PayPal) na cel także ruszamy z grubej rury i jestem mega szczęśliwy, że już jest uzbierane na prawie 2 rowery! (ʘʘ)

3. Do współpracy swoją chęć wykazali dwaj znani streamerzy: @Wonziu i SadFury, z którymi zagram kolejno w PUBGa i Gwinta. Bardzo chłopakom dziękuję, mają wielkie serducho! Być może pojawi się jeszcze dwóch znanych graczy CSa i jeden Fortnite ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. Jeden z widzów przekazał na nagrody dwa kody steam na grę Grid 2 także pula #rozdajo rośnie :D

5. Gry w które będziemy grać, kolejność jeszcze nie jest ustalona, muszę to dogadać z wspomnianymi wyżej kolegami: Gwint, Pubg, CS:GO, Fortnite (być może inne jeśli będzie zainteresowanie)

6. Turniej DSJ, do wygrania flaszka (oczywiście wszystkie nagrody wysyłam kurierem na swój koszt). Potrzeba tylko kilku chętnych do gry!

7. Jeśli będzie zainteresowanie to godzinkę można poświęcić na retro gierki, pograć w Mario, Contre, Tanki itp.

8. W przypadku zainteresowania mam możliwość przeprowadzenia AMA z polakiem mieszkającym w USA i pracującym jako kierowca ciężarówki - zawsze to jakieś urozmaicenie i odpoczynek od grania :P

9. Około godziny 20:00 możemy zrobić przegląd Wyopku na żywo z tą różnicą, że zaproszę kilku chętnych do rozmowy na TSa i przeprowadzimy dyskusję na temat najciekawszych znalezisk i wpisów.

10. Każdy będzie mógł dodać jedną piosenkę do playlisty, robi się to poprzez wpisanie !songrequest lub !sr na czacie i po spacji tytuł i wykonawce lub bezpośredni link do piosenki na YouTube

Jeśli macie jakieś pomysły to walcie śmiało! Pod tym wpisem umieszczę komentarz, plusujących ten komentarz zawołam 5min przed startem Streamu!

W Wypoku siła! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dominias - #rozdajo #domistream #wonziu #stream #pomoc #pubg #csgo #fortnite #gry #ds...

źródło: comment_MSu639NFFOPi8sVVLBJNAi1dggh2jzFj.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz