Wpis z mikrobloga

Stoję w kolejce do kasy, Grażyna przede mną pyta się ekspedientki czy na te mydło jest promocja (i uwaga) jedno w cenie dwóch ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kasjerka mówi, że nie, no to Grażyna od razu z ryjem, że klientów oszukują itd. widzę, że kasjerka próbuje coś powiedzieć, ale ta nie dopuszcza jej do słowa, w końcu nie wytrzymuje i podniesionym głosem, że źle Pani powiedziała, że to jest dwa w cenie jednego, Grażyna chwilę popatrzyła i powiedziała: "Gówniara nie będzie mi błędów wytykać, a to mydło sobie zeżryj"

Polska taka piękna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#grazynacore #polak #historyjka #grazyna
  • 11
@noicoztego: napiszę i tym razem: nie wiedzieć czemu ale w biedrze zawsze widzę dziwnych ludzi, od klientów po personel, jakby sama patola się zeszła, zdeformowane dziadki, patyksy sebiksy i grube karyny, no słowem weź najmniej atrakcyjne elementy polskiego społeczeństwa, ubierz w odzież "popularną" i zagoń do jednego sklepu. Coś czego w żadnym innym sklepie nie doświadczyłem, choć Kaufland nadrabia straty i goni biedrę.
@zolwixx Mam bardzo podobne wrażenie, chociaz w tym przypadku kasjerki normalne babki, a jakas kwoka sie po nich wozi. Najbardziej patologiczna pozostaje w moim odczuciu jednak klientela i personel w zabce :) to jest dopiero gniazdo sebiksow i karyn.
@noicoztego: u mnie żabki ok, raczej ok, te biedronki tylko, do której bym nie poszedł, zawsze to samo. a żabkę odwiedzam obok... khm khm... klubu nocnego i o dziwo kasjerki i klientki miłe, ładne i się lubią, co wnioskuję z rozmów, a spodziewałbym się czegoś odwrotnego.
@zolwixx No u mnie na dzielni jest zabka z ekspedientka, ktora wywraca oczami jak wchodzisz, a włosy juz nie jedno mocne rozjasnianie przeszły, więc obraz wzięłam z własnego doświadczenia. Ale jest nadzieja, skoro u Ciebie żabka wyglada inaczej :)