Wpis z mikrobloga

@Venro raczej do losu i tego, że najprawdopodobniej pieniądze są ważniejsze od sportu... Chyba że rzeczywiście Siergiej był szybszy od Roberta i jest lepsza opcja ze względów sportowych
  • Odpowiedz
Żal czy nie Mireczku, ale problem leży głębiej i nie dotyczy tylko Kubicy - jeżeli za SS stoją duże pieniądze, niekoniecznie "czyste" to oznacza, że dzisiaj da się kupić prawie wszystko. Do Williamsa żalu mieć nie można, nikt nie mówił, że będzie kolorowo i tak jak chcemy. Pretensje trzeba raczej kierować do obecnej F1 jako do organizacji i grupy ludzi decydujących. Ja sam nie popieram ograniczenia budżetów w dużej mierze, ale z
  • Odpowiedz
@AgneloMirande: @Bust4:

raczej do losu i tego, że najprawdopodobniej pieniądze są ważniejsze od sportu...

jeżeli za SS stoją duże pieniądze, niekoniecznie "czyste" to oznacza, że dzisiaj da się kupić prawie wszystko.


Ja bym się wstrzymał z takimi osądami. To na tę chwilę wyłącznie domysły.
  • Odpowiedz
@Venro: Ja wcale nie twierdze, że SS to słaby kierowca. Sęk w tym, że ciężko na to patrzeć obiektywnie bo gość siedział 3 lata na tyłku i nie mógł znaleźć miejsca w F1 z mała walizką pieniędzy (albo w ogóle bez niej). Teraz dostał prawdopodobnie większą, coś się klei - problem leży w tym, że taka sytuacja daje pogląd na F1 jednoznaczny:

Nie ważne, czy jesteś mocny czy słaby -
  • Odpowiedz
  • 0
@Bust4 tutaj jest jeszcze jedna sprawa, skoro Sirotkin wyleciał z Red Bulla/Toro Rosso, to jest to szansa na debiut dla Sirotkina. Teraz on ma szansę dostać duże wsparcie od sponsorów z Rosji. Rosjan na pewno zależy, żeby mieć swojego reprezentanta w F1
  • Odpowiedz