Wpis z mikrobloga

@Marky_Mark: Z tego co kojarzę to Lewy ma w kontrakcie różne zakazy i musi ich przestrzegać.
Czemu więc winisz Kubicę, który NIE MIAŁ TYCH ZAKAZÓW w umowie z Renault?


Sam Robert Kubica często wspominał, że on się "nudzi" pomiędzy sezonami, a rajdy pozwalają mu nadrabiać braki w technice i utrzymują go w najlepszej dyspozycji oraz poprawiają umiejętności.

Był to więc taki "indywidualny trening", a ja widzę, że janusze już nie pamiętają
Ale to jest to ryzyko jazdy w gówno rajdach, że bezpieczeństwo nie jest na najwyższym poziomie.


@kvvach: Ty nadal nie kumasz...
To nie było zabezpieczenie ze strony rajdu, a CYWILNO-DROGOWA BARIERKA, którą ktoś z drogowców przymocował na #!$%@?, przez co zamiast pochłonąć energię, zadziałała jak sztylet i wbiła się w samochód.

Gdyby Kubica walnął 10m wcześniej lub dalej nic by się nie stało, bo tamte elementy już były ok.

Ktoś ze
@MagnaPomerania: rozumiem że robert jest małym dzieckiem i potrzebuje formalnego zapisu bo jak nie to huziaaaaa iróbta co chceta? zresztą jakby chciał poprawiać swoje umiętności to od tego są bolidy, symulatory a nie rajdówka która ma mało wspólnego z f1. Zresztą co to za argument "nudziło mu się" xD ? jak mi się będzie nudzić to mam nie wiem może skoczyć z balkonu xD ? no prośba xD