Wpis z mikrobloga

@blekitny_orzel > ty jesteś w porządku mirku. Jesteś pisowcem? Ja nie, zasadniczo zawsze głosuję na #korwin w imię zasad. Ostatnio trochę się waham bo w sumie nie jestem takim radykałem jak Korwin ale po prostu go szanuję i wspieram jego wizję maksymalnej wolności indywidualnej jednostki.

Hahahaha czyli zasadniczo: "glosuje na Korwina, bo niewidzialna reka rynku i wolnosc jednostki, ale imponuje mi socjalizm i kolektywizm reprezentowany przez pis" xD Wez wiecej glosu nie
@blekitny_orzel: gościu,pomijając już poziom niedo...ów z kodu i ubywateli, typy z pisu zbliżają się niebezpiecznie do komunistów i generalnie robią to 'legalnie' bo prawo w tym kraju nie zabezpiecza nas przed grupą ludzi która chce mieć wpływ na PKW i sąd najwyższy, zobaczysz jak będzie cię bolał odbyt gdy obudzisz się w prl2, ci ludzie nawet mają taką mentalność i poziom inteligencji równy tym zjebom od gierka i innych, to jest
@50HerbatGreya nie sadze zeby ONR samodzielnie zdobył władzę, ale jakby nie odstawiali takich akcji jak PiS to zniósł bym nawet ich. (Inna sprawa, że znajac ONR to odstawialiby jeszcze bardziej srogie inby). Mam nadzieje ze powstanie koalicja antpis, nawet luzna i pogonia tych swietojebliwych bolszewików.
@50HerbatGreya nie ma obecnie partii odzwierciedlajacej moje poglądy, więc wypraszam sobie nazywanie mnie patusem. Najblizej jest .N i na nia ostatnio głosowałem, ale jak to bywa - zniechęciłem sie do nich. Także na poczatek interesuje mnie odpisowienie kraju, co do innych spraw - wybory za 2 lata, moze sie cos pojawi ciekawego.
@50HerbatGreya: no niestety on ma pośrednio rację, na początek odpisowienie kraju, naprawdę nie ma na kogo głosować, przydałaby się opcja centrowa która łączyłaby najlepsze cechy korwina i razem [najlepsze cechy]