Wpis z mikrobloga

@Bazur: karmy na stawy to pic na wodę, niestety suplementacja też żadnych cudów nie zdziała... U nas pomagał luposan granulat 30% ale to delikatne poprawienie komfortu.
Ogólnie MSM, czarci pazur i kolagen zaszkodzić nie zaszkodzą ale cudów się nie spodziewaj.
Sama mam pod opieką ponad 12 letniego olbrzyma z dysplazją.
@nama: Dziękuję za odpowiedź :) Szukam intensywnie czegokolwiek co mu pomoże, ale nie wiem co wybrać. Szukałem nawet preparatów dla koni, ale trochę strach dawać je dla psa. Inflamex jest wpłynie i by łatwiej było podać, bo tabletek nie chce jeść.
@Bazur: bo może problem z chodzeniem to nie stawy tylko neuropatia z ucisku?
Diagnostyka przede wszystkim.
"roślinnym przeciwbólowym, przeciwzapalnym preparatem bez stwierdzonych efektów ubocznych"
Coś co nie ma działań niepożądanych, zazwyczaj nie wykazuje też działań pożądanych.
Poza karmami i suplami są jeszcze leki oraz IRAP/PRP/komórki macierzyste/wiskoproteza/iniekcje z kwasu hialuronowego. Ale tego tanio się nie da.
@Bazur deptacz gnoju Ci mądrze napisał. Najpierw diagnoza a potem leczenie. A dobrze skontaktować się z ortopeda, iniekcje z kwasu hialuronowego, irap. A jak już coś bardzo chcesz to cena/wydajnosc/jakość https://sklep.germapol.pl/pl/p/Aptus-Apto-Flex-Equine-preparat-o-dzialaniu-chondroprotekcyjnym-w-postaci-smakowitego-syropu-dla-koni,-1-l/23114275?gclid=CjwKCAiAmb7RBRATEiwA7kS8VKVw5ZJKNw_CCK6dUvRdxwngspxYIUjEBqAk-bHCXci_F5HzJCL5rBoCVsgQAvD_BwE