Wpis z mikrobloga

Musisz być naprawdę fatalnym kierowcom, że robi Ci to taką różnicę


@AvantaR: No i widzisz czym sie rozni to co ja pisze, od bredni gimbazy? Bo dobry kierowca nie bagatelizuje #!$%@? warunkow pogodowych BO JEST ZAJEBISTY I UMIE JEZDZIC, NAPED NA TYL ELO BMW PZDR.
@Hatespinner: Nikt tu nic nie bagatelizuje, po prostu śmieszy mnie to utyskiwanie na śnieg. Jak tak bardzo boisz się tego śniegu to weź się przeprowadź do Australii gdzieś czy coś. Rok 2017, samochody już prawie same jeżdżą, drogi utrzymywane coraz lepiej, ale zawsze znajdzie się jakaś beksa co będzie na śnieg narzekał. Nawet mi Cię nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
się przeprowadź do Australii gdzieś czy coś


@AvantaR: Juz wykonane, elo. Poza tym ja napisalem swoje a to ty sie pierwszy zaczales nad tym spuszczac, wiec wiesz dobrze kto powinien odpuscic jak juz.

Snieg #!$%@?, przez 90% czasu to chyba jakas #!$%@? blotna chlapa jak juz. xD
Nie pogardzilbym taka temperatura przez całą zime. Nie ma sniegu nie musisz w tej roztopionej papie chodzić, nie rzucają soli przez co buty sie nie niszczą, mniejsze zużycie energi cieplnej. Ludzie może byliby bardziej uśmiechnięci xD same profity


@polik95: No i mniejszy smog od syfiarzy palących wunglem i śmieciami.
@polik95 i te wszystkie zjeby na letnich... Ile już widziałam akcji że ktoś zaczął się kręcić przed pasami albo potrącił prawie pieszego. Sama już że 4 razy prawie zostałam potrącona przez barana na letnich łysych oponach który próbował zatrzymać się przed pasami a zatrzymał się kilka metrów za.
(°°