Wpis z mikrobloga

laska z grupy z #studbaza utworzyła ankietę "hej kto jest za tym żeby złożyć się na mszę za zdane kolokwium i z prośbą żeby następne były zdane"
XDDDDDDDDDDDDDDDD
ty się #!$%@? lepiej uczyć zacznij
#gownowpis
  • 38
  • Odpowiedz
trzeba oszukać wykładowcę i wszystko ściągnąć a potem pomodlić się o wybaczenie


@pterodaktyl-zemsty: Świadomy grzech przeciwko Duchowi Świętemu jest grzechem niewybaczalnym w rozumieniu nauk Kościoła.
Czyli: jeśli CELOWO grzeszymy wiedząc, że "i tak nam Bóg wybaczy" to kpimy z niego i dlatego tak surowo jest to traktowane.

Filmik ok. 1:40 to tłumaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ciekawostki #wiara #chrzescijanstwo #
M.....a - > trzeba oszukać wykładowcę i wszystko ściągnąć a potem pomodlić się o wyba...
  • Odpowiedz
@gfgfgfa co jak co, ale póki to nie robi nikomu krzywdy to tylko bic brawo za szerzenie swojej wiary, a nie bycie hipokrytą jak większość katolików. Chrzest, komunia i ślub tak, ale do kościoła już nie chodzą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@stassma nie no ja rozumiem, że każdy jest mniej lub bardziej wierzący, ale bez przesady. I tak większości nawet by nie pasował termin tej mszy, więc to bez sensu. Każdy jeśli będzie chciał się pomodlić to pomodli się indywidualnie, chyba jesteśmy już na tyle dorośli, że nie trzeba nas prowadzić za rączkę do kościoła i zbawiać.

I irytuje mnie że to nie pierwszy raz kiedy laska wyskakuje z jakimś pomysłem tak
  • Odpowiedz
laska z grupy z #studbaza utworzyła ankietę "hej kto jest za tym żeby złożyć się na mszę za zdane kolokwium i z prośbą żeby następne były zdane"


@gfgfgfa: To nie jest śmieszne, lecz tragiczne. Kilka lat temu widziałem w szkole plakat zachęcający maturzystów do przyjścia na mszę za zdaną maturę - spoko, nic złego, jak ktoś jest wierzący to nawet mu to pomoże. Ale gigantycznych rozmiarów napis "TO
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@tomilipin
w dzień matur to ja poszłam o tak sama dla siebie, żeby się lepiej poczuć, bo się srałam ze strachu przed matmą
nikt nas jakoś nachalnie nie zachęcał, powiedzieli tylko, że jeśli ktoś chce to będzie taka możliwość

  • Odpowiedz
@IcanFlaj: @gfgfgfa: u mnie w #pracbaza jest taki gościu co ma obrazek jeżu ufam tobie zamiast zdjęcia laski. Nie wiem czy tłumaczy mu linie kodu jak tej kaczce debugerce czy się modli jak już nie ma pomysłów co zrobić ale myśle żeby go strolowac na prima aprilis i mu postawić matkę boska serwerowska :)
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: No i o co chodzi? Przecież nikt tego nie robi z myślą, że " a nie uczyłem się to se teraz pójdę na msze i zdam ". Jeżeli tak no to pozdro, ale ktoś się pomylił. Pamiętam sobie, że mi msza i modlitwa o egzaminy dawała zdrowe podejście oraz spokój. Nie przejmowałem się i nie płakałem jak wszyscy w okół, że mogę uwalić a po porażce nie miałem z
  • Odpowiedz