Wpis z mikrobloga

Witam Mirki i Mirabelki.

W poprzednim wpisie trochę mi się pomyliło ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc wrzucam jeszcze raz poprawione. Mirki dzięki za czujność :)

Po około 3 miesiącach walki wraz z #rozowypasek ruszamy z nową działalnością!!!

Na wstępie: W sierpniu urodził mi się drugi syn (pierwszy level 6). Szukaliśmy z #rozowypasek maty KONTRASTOWEJ dla młodego. Było ciężko więc sami....

Stworzyliśmy kontrastowe maty edukacyjne w 12 - stu oryginalnych wzorach i kolorach stymulujących rozwój Twojego dziecka od pierwszego dnia życia!

Zapraszam do sprawdzenia i polubienia strony na FB!!!

www.ewja.pl

www.facebook.pl/ewjad

W Mirkach i Mirabelkach SIŁA!!! :)

Szykujemy się do akcji rozdajo! Więcej informacji wkrótce.

#biznes #dzieci #rozowepaski #zabawki #polska #przedsiebiorczosc #firma #ewja #dreams #ewjadreams #maty #koce
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NIEKONWENCJONALNA: na 99,9% tak. Jutro jeszcze potwierdzę u producenta tkanin.
Jezeli kwadrat kolko trojkat jest podobne do pilki kaczki serca domku to okej.. moze byc "zywcem zerzniete" od baby sense
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA oprócz baby sense co jescze jest?? Bo jak szukałem 3 msc temu to byl tylko baby sense. Pokaż typowo kontrastowe maty?

Jezeli Cie stac na mate 79x79cm za 289 pln to nie widze problemu.
  • Odpowiedz
@jaszuu: chociazby rękodzielnicze sklepy robia je od bodajże 7 lat, bo miałam taka 7 lat temu dla syna.

Po co dodawać i ściemniać? Wystarcxy napisac o zaletach maty, czego tutaj kompletnie nie ma.

Skoro dziwi Cie cena 300 to podejrzewam ze jednak nie wiesz ile kosztuje certyfikowana bawełna o wypełnienie (brak informacji co to w ogole
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALN: nie porównujmy rękodzieła do produkcji masowej.. rolls royce tez troche wiecej kosztuje niz mercedes... ;)

Ale co dodawać i ściemniać? Z czym?

Wiem ile kosztuje
  • Odpowiedz
@jaszuu: ale były? Były ;). Ściemniać z tym ze był problem ze znalezieniem, bo nie było :p.

40 zł za metr biezacy wiec koszty bawełny z certyfikatem i wypełnienia... zarabiacie dyszkę na sztuce :)?
  • Odpowiedz
@jaszuu: plisss kupia
Jakościowe rzeczy ludzie kupują. Robiłam kocyk z organicznie, ręcznie farbowanej bawełny za wiecej. Fakt ze bylo przy tym zabawy.
Dasz jakiemuś blogerowi i zamówienia poleca xd
  • Odpowiedz