Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o minergate? Jestem kompletnym januszem w krypto i przez 2 dni kopałem monero tym programem i wykopało mi jakieś smieszne 1.5 dolara, od godziny w ogóle nie mam żadnego przyrostu na dashboardzie i coś mi tu śmierdzi. Warto sie tym bawić? Ewentualnie jaki program jest najlepszy i czy w ogóle warto kopać na laptopie asusa gl553ve z 1050ti 4gb jeśli myśle o jakimś dodatkowym dochodzie, z wyliczeń mining kalkulatora ok. 30 dolarów miesięcznie

#mining #minergate #bitcoin #monero #kryptowaluty
  • 13
@Lysyn taka już natura janusza który się nie zna ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomyslalem ze sprobowac warto ale biorac pod uwage ile mogę wykopac na jednej karcie a jej zywotnosc to predzej mi ten lapek w kosmos wydubcy nizeli sie sama karta chociazby zwroci :P

@fervi pytanie tylko za jaką minimalną kwotę warto w to wejsc, nie stać mnie na takie zabawy, no chyba że jakaś marna stówka
@ellenfelek: Bitcoin jest podzielny do 8 miejsc po przecinku. Natomiast zależy co rozumiesz przez opłaca. Jeśli myślisz, że włożysz 10zł i wyciągniesz milion na danej kryptowalucie to tak średnio bym powiedział