Wpis z mikrobloga

@Andreth: Fajnie że się naśmiewasz, jednak masz świadomość że to też twoja wina ?
Bierzesz udział w grze prowadzonej przez obcą agenturę i byłych sbków(przypomnę że ty jako pierwsza zaczęłaś pisać o tej organizacji i do końca nie wiadomo kim jesteś i jakie masz powiązania).
Nie ważne czy robisz to świadomie czy nie, trzeba nazywać rzeczy po imieniu i jesteś po prostu zdrajczynią Polski.
Piszesz tyle o honorze, wolności itd a
Bierzesz udział w grze prowadzonej przez obcą agenturę i byłych sbków(


@pawelmikolajczyk313: Rybeczko, misiaczku, po raz 14-ty pytam, KTO w ORP jest "byłym esbekiem"? Nazwisko poproszę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Nie, biedne pisiątko, członkowstwo w ruchach opozycyjnych za PRL NIE oznacza bycia esbekiem, tylko wręcz przeciwnie - czuję, że muszę wyjaśnić, bo wam się to myli).

Proponuje czymś rzucić, jak to macie w zwyczaju.


@Justycjariusz: Osoba
@Andreth: Osobiście naprawdę Cię podziwiam. Mimo szczucia na Was przez rząd i usłużnych klakierów i praktycznie całkowitego osamotnienia, masz wolę walki o to, co słuszne i nawet znajdujesz czas, by po raz setny prostować podobne bzdury.
Tych świadomych zawsze było w historii garstka, a mimo to udawało im się zwyciężać w obliczu obojętności większości społeczeństwa. W wolnej Polsce postawią Wam pomnik. I wcale nie ironizuję.
Bierzesz udział w grze prowadzonej przez obcą agenturę i byłych sbków(przypomnę że ty jako pierwsza zaczęłaś pisać o tej organizacji i do końca nie wiadomo kim jesteś i jakie masz powiązania).

Nie ważne czy robisz to świadomie czy nie, trzeba nazywać rzeczy po imieniu i jesteś po prostu zdrajczynią Polski.


@pawelmikolajczyk313: xD bierz pół dawki.
@Caddox: Ech, wielkie dzięki, mało sie nie poryczałam. Zmęczeni jesteśmy. Ja może mniej, ale niektórzy robią bokami. O Kasprzaka sie naprawdę boję, że albo ataku serca dostanie, albo uśnie za kierownicą. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rybeczko, misiaczku, po raz 14-ty pytam, KTO w ORP jest "byłym esbekiem"? Nazwisko poproszę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Nie, biedne pisiątko, członkowstwo w ruchach opozycyjnych za PRL NIE oznacza bycia esbekiem, tylko wręcz przeciwnie - czuję, że muszę wyjaśnić, bo wam się to myli).


@Andreth: Mnie pytasz po raz pierwszy więc ci odpowiadam Jagielski i Lesiak. Przecież to jest totalna kompromitacja.
@kozaqwawa: Co jest nieprawdziwego w
Co jest nieprawdziwego w moim komentarzu? Same fakty.


@pawelmikolajczyk313: nie, żadnych faktów nie widzę, za to sporo tu oszczerstw, zarzutów i teorii spiskowych. Nieprzedstawileś zadnych dowodów za to zdążyłeś nazwać @andreth zdrajczynią ojczyzny, zasugerowac ze jest esbekiem (xD) i dołożyć teorię o inspiracji obcych wywiadów. Czy wy naprawdę uważacie ze każdy kto ma odmienne zdanie to lewak/esbek/zdrajca/szpieg a wasza strona jest nieomylna? ze wypracowywane przez kilka wieków rozdzielnosci różnych rodzai władzy
: nie, żadnych faktów nie widzę


@kozaqwawa: Google Jagielski obywatele rp, Lesiak obywatele rp.
Nigdzie nie zasugerowałem że andreth jest sbkiem tylko że należy do organizacji pełnej sbków, więc proszę mi nie wmawiać.

Czy wy naprawdę uważacie ze każdy kto ma odmienne zdanie to lewak/esbek/zdrajca/szpieg a wasza strona jest nieomylna?


@kozaqwawa: Po raz setny napiszę to samo, nie chodzi o poglądy a o hipokryzje, manipulacje i propagandę.

ze wypracowywane przez
Mnie pytasz po raz pierwszy więc ci odpowiadam Jagielski


@pawelmikolajczyk313: Jagielski nie jest żadnym "byłym esbekiem", misiu. Przedstaw jakiś dowód, że jest. (Odwrotnie, znam ludzi, którzy go znają z opozycji demokratycznej, acz zawsze miał niewyparzona gębę). Ponadto, nie jest członkiem ORP, tylko tzw. Straży Obywatelskiej, jednej z licznych pozostałości po rozpadzie KOD Mazowsze (acz my zawsze wychodzimy z założenia, że jak biją, to bija naszych, wiec może liczyć na nasze wsparcie).