Wpis z mikrobloga

Czysty chaos zakończony pomyślnie. 33h poza piwnicą, 5h snu plus jakieś pojedyncze w pociągach. Zobaczyć Sleep Party People? Bezcenne. Na żywo sa totalną czystą energia. To co się wyprawiało na I'm Not Human At All bądź Things Will Disappear Like Tears In The Rain jako piękna długotrwała improwizacja to przepiekna rzecz. Poza tym dostałem olśnienia co do ich twórczości. Weź Animal Collective, wrzuć ich do worka z The Residents. Wymieszaj, wypluj, jeszcze raz potrząśnij. Na koniec rozlej po kielonach i powiedz:,,Macie grac lo-fi jak Beach House''. I oni to #!$%@? robią genialnie xD Ten album rośnie w moim rankingu na koniec roku, mega dobry klimat i super atmosfera, bardzo dobrze się bawiłem w fajnym towarzystwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ps. Jak ktoś nie był w Teatrze szekspirowskim to gorąco polecam. Świetna architektura, fajny klimat, niby mały ale świetnie buduje atmosferę. I ZAJEBISTA AKUSTYKA. Czemu takiego złota nie ma we Wrocławiu ;c

Sleep Party People - Odd Forms

#muzyka #zimniokpoleca #sleeppartypeople
A.....h - Czysty chaos zakończony pomyślnie. 33h poza piwnicą, 5h snu plus jakieś poj...
  • 7
  • Odpowiedz
Czemu takiego złota nie ma we Wrocławiu


@Apollo_Vermouth: zadaję sobie to pytanie cały czas. wszystkie najlepsze koncerty są x kilometrów dalej, u nas był tylko Ulver ostatnio, na którego na dodatek nie mogłam iść. jakaś dziura koncertowa się tu robi troszkę, nie wiem dlaczego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Constantine: Przecież Wrocław to zawsze była muzyczna dziura XD Co do meritum, w skrócie: niekorzystne położenie geograficzne (w pobliżu Praga, Berlin), brak ludzi z wizją do prowadzenia lokali muzycznych i brak chętnych do uczestnictwa w koncertach. Zresztą to temat na osobną nitkę.
  • Odpowiedz
@Constantine Ja stażu mam nieco więcej i od kiedy pamiętam, to mają miejsce te same błędy. Niedawno na grupie 36 na fb była dyskusja na ten sam temat. Dzisiaj ogranicza mnie czas (pozdrawiam z ambientalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale być może jutro wysmaruje coś dłuższego na ten temat, bo jest tego więcej i sumie sam temat jest do ciekawej dyskusji. No i nie będziemy rozwalac Ziemniakowi jego
  • Odpowiedz