Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki,
Gorzkie zale, hipergamia motzno i #logikarozowychpaskow

Rozowy lv29 here, 8/10 (moze nawet 9/10) w skali Ruchensteina. Na brak sliniacych sie niebieskich nie moge narzekac
Problem jest taki - NIKT mi sie nie podoba…
Przez cale zycie spotkalam moze ze 3 kolesi ktorzy pociagali mnie fizycznie. Cala reszta jest dla mnie poprostu nieatrakcyjna…
Nie moge spotkac niebieskiego ktory by mnie podniecal i ktory bylby dla mnie atrakcyjny co skutkuje narastajaca frustracja osobista i seksualna.
Jak wyjsc z tego #!$%@???

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 76
  • Odpowiedz
OP: Pojedź do Hiszpanii i ruchaj się byle kim. Tam przeciętny Alvaro jest 8/10
@seele musze Cie rozczarowac, ale oni rowniez (w wiekszosci) nie sa w moich oczach atrakcyjni

Druga sprawa - najlepsze i najfajniejsze związku miałem z dziewczynami, na które w sumie nie zwróciłbym uwagi na ulicy. Najpierw przyjaźń, później związek, zakochanie... a jak jest miłość, to partner się podoba mimo wszytko. Tak to właśnie działa.

@LuckyLuq nie wmowisz mi
  • Odpowiedz
esi ktorzy pociagali mnie fizycznie. Cala reszta jest dla mnie poprostu nieatrakcyjna…

Nie moge spotkac niebieskiego ktory by mni


@AnonimoweMirkoWyznania: Szukaj swojej drugiej połówki albo po 30 zmienisz wymagania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
Mariola to Ty? Znam taką 31-letnią modelkę co nigdy się nawet nie całowała z facetem.
Teraz poziom frustracji 100% i nawet nikomu się nie chce z nią gadać. Też nikt się jej nie podobał.

Skończ czytać babskie szmatlawce i skończ oglądać gownofilmy. Na końcu daj sobie komuś zlac dupsko i heja.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania musisz być bardzo młoda :) z wiekiem podskoczy czy samotności (chyba że nakupisz z5 kotów) to zaczniesz rozglądać się za takimi 4/10 jak ja xd już masa tych 8-9/10 w wieku 24+ tak się zachowuje
  • Odpowiedz
@AnonimoweMikroWyznania Według mnie, sam miałem przyjemność być z podobną kobietą do ciebie, powinnaś sprawdzić sobie poziom hormonów. Bo jeśli kobieta szuka porządania w wyglądzie faceta i w zasadzie tylko tam, to chyba wolny teść za wysoko skacze. Zadbaj o siebie a zobaczysz że twoja głowa robi ci na złość ;-)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Jest sporo przystojnych facetów wokół i mam na mysli facetów, a nie jakichś desperatów. Jeśli zaden Ci sie nie podoba to może jesteś jakas aseksualna czy coś. W dzisiejszych czasach wyphotoshopowanych modeli i modelek na instagramie faktycznie człowiek może być troche zmieszany i ja miałem podobny problem swego czasu odnośnie kobiet. Jeśli są faceci ktorzy Ci sie podobają, ale sa niezainteresowani to faktycznie problemem moze byc Twoja samoocena i ego. Mnie
  • Odpowiedz
LMAO XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@voor: Co nie pasuje? :)

nie wmowisz mi ze zwiazywales sie z laskami ktore uwazales za kompletnie nieatrakcyjne, cos musialo Cie fascynowac pod wzgledem seksualnym inaczej pozostaloby to na etapie kolezenstwa


@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście, że nie, ale nie były takie jak sobie bym wyobrażał "ideał". Lubię od zawsze kształtne i nie za wysokie brunetki, a najpiękniejsze chwile przeżyłem z ciemną blondynką 175cm która była ode mnie starsza :) Musisz
  • Odpowiedz