Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki,
Gorzkie zale, hipergamia motzno i #logikarozowychpaskow

Rozowy lv29 here, 8/10 (moze nawet 9/10) w skali Ruchensteina. Na brak sliniacych sie niebieskich nie moge narzekac
Problem jest taki - NIKT mi sie nie podoba…
Przez cale zycie spotkalam moze ze 3 kolesi ktorzy pociagali mnie fizycznie. Cala reszta jest dla mnie poprostu nieatrakcyjna…
Nie moge spotkac niebieskiego ktory by mnie podniecal i ktory bylby dla mnie atrakcyjny co skutkuje narastajaca frustracja osobista i seksualna.
Jak wyjsc z tego #!$%@???

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 76
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania To nie jest kwestia tego że Tobie się nikt nie podoba. Ty chcesz aby nikt się Tobie nie podobał.

Liczysz, że pewnego dnia stojąc w kolejce w sklepie potrąci Cię facet z kwadratową szczęka, 2metry wysoki, dobrze zbudowany. Niskim, męskim i melodyjnym głosem wypowie "Przepraszam, księżniczko, czy byłabyś tak łaskawa mi wybaczyć i najlepiej ze mną być chociaż na Ciebie nie zasługuje bo jesteś taka piękna?" Ty przewrócisz oczami i z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem czy bait ale mam bardzo podobnie, z tym że mi się podobał jeden w życiu, którego „znałam”- bo się nawet nie spotkaliśmy. Skomplikowane, nieważne xd to tak bez uczuć. Ale jak spotkasz kogoś, kogo pokochasz to się to zmieni, mimo że wcześniej ta osoba nie będzie dla Ciebie atrakcyjna.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Brzmi jak by przyczyną twego wybrzydzania było twoje 9/10 a w rzeczywistosci winę za to ponosi twoje niskie libido. Z wiekiem u kobiet libido rosnie co po części jest przyczynoą tego że po 30 kobiety zaczynają interesować się również tymi bardziej przeciętnymi.
  • Odpowiedz
sluchaj , moja kolezanka tez nie narzeka na atencje, bo wlicza w to usmiech goscia, ktoremu daje kebsa i reszte z 20zl. Zamiast grac ksiezniczke i szukac pustaka z teledysku, ktory potem okaze sie wieksza ksiezmiczka od ciebie moze spotkaj sie z kolesiem w twojej ocenie 5/10 i przekonaj sie ze nie tylko wydwpilowana klata i uszy siw licza. pozdro
  • Odpowiedz
OP: Taka dygresja - Rozwalaja mnie wasze przekonanie Mirki, ze wraz z przekroczeniem 30rz peka magiczna banka i baba zmienia sie w ropuche, ktorej zodyn kijem nie ruszy XD KEEP DREAMING

Homo rowniez nie jestem.

@sil3nt dzieki stary! DOKLADNIE o to mi chodzilo

Ja nie szukam idealu. Szukam kogos przy ktorym bylaby ‘mieta’, a tego nigdzie znalezc nie moge.

@grejfrut ‘w jaki sposob nieatrakcyjna?’

Poprostu na mnie nie dzialaja I tyle…
  • Odpowiedz