Wpis z mikrobloga

BMW E39 525iA Touring + LPG

Mam do sprzedania w/w samochód z kierownicą po prawej stronie (anglik) 2002 roku zarejestrowany w Polsce, znajdujący sie obecnie w okolicach Barnsley. Stara rejestracja samochodu do sprawdzenia to WX53YWL

Samochód ma zainstalowaną sekwencje STAG QMAX+ i duży zbiornik na 63l gazu (czyli ma on gdzieś 80l pojemności). Spokojnie można jednym zbiorniku zrobić 200-300 mil w zależności od stylu jazdy. Koszt założenia takiej instalacji to był gdzieś £700 jakieś 1.5 roku temu.

W tym samym czasie wymieniłem zawieszenie na sportowe Bilstein B8 które obecnie jest warte koło £700 + wymiana. Wraz z tym założyłem tutaj sprężyny Eibach -25/-20 tak więc auto jest nieco niższe (ale na szczęście nie na tyle by progi spowalniające był problemem!).

Auto było serwisowane często, na oryginalnych nowych częściach lub dobrych zamiennikach. Sporo poszło w remont silnika, który mimo przebiegu 220k mil naprawdę świetnie jeździ.

W samochodzie do roboty są jedynie kawałki blachy, całość jest w dość dobrym stanie poza tylną klapą i nadkolami - standard w tego typu autach.

Mechanicznie jedynie drobne wycieki oleju z jednej z uszczelek silnika. Za to skrzynia biegów jest w bardzo dobrym stanie - regenerowałem sprzęgło jakiś rok temu - nigdy nie miałem problemów, biegi zmieniają się wyśmienicie.

Sprzedaje ponieważ udało mi się okazyjnie kupić ten sam model 540i.

Samochód potrzebuje sprzedać do 15 grudnia włącznie, po tym będzie dostępny dopiero po świętach - jednak teraz przed świętami jestem w stanie pójść na ugody w negocjacjach ceny :)

Zapraszam na test drive!
07463068583

#bmw #pokazauto #kupautozmirko #uk #barnsley #yorkshire #bmwsorka
sorek - BMW E39 525iA Touring + LPG

Mam do sprzedania w/w samochód z kierownicą po...

źródło: comment_oFQ77Ge9YAdJS0OSyW1QWAsNR5gobEtY.jpg

Pobierz
  • 43
@pitu120: raczej celowane do ludzi którzy są w UK albo potrzebują dobrego samochodu. 10k + 3k zł (przekładka) za E39 to nie duża kasa.

@Harmonijka: ale matka mi gadała że lubi trójkę - nie sprzedałem jej w efekcie. Jest napisane - delikatne wycieki z silnika - głównie dlatego, mógłbym wymienić silnik za £500-£600 (z robocizną) na ten sam, albo kombinować na B30 - b25 w tej budzie to dla mnie
@bacteria: wypisane jest co robi wartość - zawieszenie, LPG i to że jest przerejestrowany na Polske. Gdyby nie to pewno bym go po 1000 sprzedawał, wiem ile warte sa te auta bardzo dobrze i wiem dlaczego moje jest warte więcej.

@Radziox: założe angel eyes albo reflektory z polifta i nie będzie różnicy widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bacteria: ile wogle jest warte cokolwiek w uk? z ciekawosci pytam bo ciagle rozni do mnie pisza na gumtree ze za tyle to oni by kupili samochod XD ile razy spotykam jakiegos idiote i pyta mnie o cene to mi mowi ze jego friend to ma do sprzedania samochod za polowe tego. to jest jakas plaga.