Wpis z mikrobloga

@leedwon: >Update: Extending AppCompatActivity would also have this problem

In this case, change the Java inheritance from ActionBarActivity to Activity and leave the dialog theme in the manifest as it is, a non Theme.AppCompat value


To też próbowałeś? Buildowałeś też projekt po zmianach na wszelki wypadek?
@ludi889 tez probowalem, tylko w sumie mysle ze u mnie problem moze lezec gdzie indziej bo ja moj allertDialog mam w arrayAdapterze i on odpala sie po nacisnieciu buttona w kazdym itemie z list view i problem mysle ze lezy tutaj AlertDialog.Builder builder = new AlertDialog.Builer(getContext()) i teraz nie jestem pewny czy on tu zbiera mi dobry Context() bo jezeli zebralby context z mainActivity ktore extenduje AppCompatActivity to nie powinno byc problemu.
@leedwon: mam podobny problem na telefonie z API 19, na 21 w gore jest ok. Ale w innej aplikacji używam tego samego kodu i template j dziala. Stawiam na to że jakaś z dołączonych bibliotek coś pieprzy. Może używasz jakiegoś komponentu co ma swoje jakieś wyglądy i template. I tego nie obsluguje
@piszczalka miales racje co do tworzenia ArrayAdaptera teraz tworze tak : deckAdapter = new FlashCardsAdapter(this, deckFiles, new FlashCardsAdapter.Callback() i wszystko dziala, wczesniej zamiast this uzywalem getApplicationContext() dzieki za pomoc btw wiesz moze dlaczego tutaj to nie dzialalo ( ja jestem jeszcze niestety troche androidowym noobem) bo z tego co rozumiem getApplicationContext() odwoluje sie tak jakby do contextu calej aplikacji ale jezeli tutaj wszystki dzieje sie w mainie to czy ma to znaczenie,