Wpis z mikrobloga

@rskk: tylko, że na tydzień, a niestety nie mam obecnie wiele czasu, żeby w tygodniu siedzieć po kilka h i to sobie na spokojnie ogarnąć :D (raczej w wolnej chwili, co powiedzmy 3-4dni), no chyba, ze myk ciągłej powtórnej rejestracji zadziała, to wtedy nie było pytania :D
  • Odpowiedz
@chester: no dobra no :D, ale wiesz o co mi chodzi, liznąć co mam liznąć i w przypadku używania w projektach nie być na poziomie totalnego nowicjusza :D
  • Odpowiedz
@piolem: ogólnie jest problem z narzędziami tego typu, np JIRA czy Youtrack są zbyt skomplikowane i niewygodne w użyciu. Jeśli nie potrzebujesz zaawansowanych rzeczy - to użyłbym prostego trello. W przeciwnym razie już ten youtrack od bidy jest lepszy, ale też go nienawidzę jak burej suki.
  • Odpowiedz
@lagrande: JIRA jest trudna w użyciu jeśli nie korzystałeś z trochę podobnego narzędzia wcześniej. Jeśli to ma być pierwsze i nikt się na tym nie zna - można odradzić.
Ale jeśli ktoś ogarnia konfigurację w stopniu 'niewiele poniżej średniego poziomu' to wygoda w użyciu JIRY > wygoda w użyciu czegokolwiek innego. Praktycznie wszystkie problemy z niewygodnym korzystaniem są rozwiązywalne i do znalezienia w google. Możliwości konfiguracji, automatyzacji czy skracania wszystkich
  • Odpowiedz
@Ravciu: całą zawartość jiry możesz sobie w każdej chwili eksportować, więc sposób z zakładaniem co tydzień nowego konta i import zawartości może się sprawdzić. Postawienie jiry self-hosted wcale nie jest takie proste.
  • Odpowiedz