Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Poznalismy sie na #badoo .Jest nam ze sobą dobrze, mamy dobry #zwiazki ,dogadujemy się. Jednak ja chciałabym czegoś więcej - marzę o ślubie i dziecku. On twierdzi, że nie jest na to gotowy, że #dziecko to za parę lat...
Jego siostra jest teraz w #ciaza i tylko słyszę jak będzie fajnie jak czasami będziemy się tym dzieciakiem zajmowac. W środku mnie ściska zal i myslę 'a ja ????'. Zapytałam czy nie lepiej o swoim pomyslec a on, że za parę lat..
Ja mam 30 lat. On 28. Znamy się 3 lata. Mamy stabilną sytuację finansową, tzn. on ma dwa mieszkania, jest informatykiem a w wekendy jezdzi na #taxi . Ja pracuje w sklepie ale nie narzekam. Tylko po co mi to wszystko jak dla mnie sensem zycia jest rodzina hmm...
Wszystkie moje koleżanki albo wychodzą za mąż albo w ciąży, czuję sie jak odludek. Co mam robic ? Mowienie nic nie podziałalo bo usłyszałam, że wywieram na nim presję..a on jest samotnikiem.
Ile jeszcze i na co mam czekac ? Aż skonczę 40 ? #przegryw #tinder #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z takimi fanatyczkami macierzyństwa jak ty to najgorzej; hormony uderzają do głowy i potem nigdy w życiu już takiej nie przekonasz, że liczy się coś więcej poza jej gówniakiem. Sensu życia nie szuka się w innych ludziach, bo to oznaczałoby robienie z innych ludzi bogów. Tyczy się to również posiadania dzieci. Sensu życia szuka się w granicach własnej egzystencji. Jeśli dla ciebie sensem życia jest rodzina, dzieci to współczuję. Nie
  • Odpowiedz
EleganckiDaniel: Mirabelko nie wszyscy chca miec dzieci. Jesni o tym miwia wprost,inny kreca ze nie teraz, jeszcze mieszkanie kupie, na auto odloze itp. Jak pisali wyzej .najorawdopodobniej za jakis czas powie ci #!$%@?, tobie wskoczy trojka z przodu. A u bab ciezko o chlopa po 30.
Kierunek--> szukaj innego chlopa

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: klasycznie, dobrze zarabiajacy z mieszkaniem na dzieciaka, nie dziwie sie, ze zastanawia się ;) #pdk a tak serio kazdy facet inny, ale znam wiele dziewczyn, ktore pouciekaly od swoich facetow, gdyż chcialy dzieciaka raz dwa, bo hur dur kolezanki już rodza i pozniej szybko zaszly z jakimis sebkami i narzekają. Po 2gie w takim wieku, nie tyle, co ciezko znalezc, ale faceci nowi tez byliby po przygodach i nie kazdy
  • Odpowiedz