Wpis z mikrobloga

@esk0: takie zgłoszenie jest niepoprawne i żadnych kar z tego nie będzie, jeśli masz konkretne sytuacje - podaj czas, w którym miały miejsce.

@ACLeague: Wyścig Semi:
19:25 Dvo - zajechanie drogi i w konsekwencji ląduję na barierkach z całkowicie rozbitym samochodem
33:50 Speedman - niebezpieczny zjazd do boxów z drugiej połowy toru prosto pod maskę
1:20:10 Simcoe - skoszenie dwóch pierwszych szykan po zakończeniu wyścigu i lot między kierowcami, który
@Plupi w takim razie nie zgłaszam, nie chce mi się przeglądać całego replaya, sytuacji było całe mnóstwo i sam o tym dobrze wiesz. ;)
@esk0: czyli łatwiej zrzucić dodatkową pracę na sędziów bo "nie chce mi się"? ( ͡º ͜ʖ͡º)
A potem płacz, że kar nie ma, że kary za małe (ogólnie, nie Ty)...
@esk0: Jakos do przejechania wyścigu nie byłeś zbyt ,,hehe leniwy hehe". To już twoja trzecia wiadomość, nie chcesz ich zgłaszać to nie zaśmiecaj wątku. A twoje obnoszenie się z tym, że jesteś ,,hehe leniwy hehe" jest żałosne.

@costelo: poprostu zwraca uwage na dwóch typów którzy jechali tak fatalnie, że trzebaby im dać dq na resztę sezonu żeby troche ochłoneli ;)

semi / koziou / 1:12:13 - bez komentarza, kolega mający do mnie +1 lap kończy mi wyścig 13 minut przed końcem #!$%@?ąc soczystą bułę w tył auta
@Plupi: A mogę spytać co Ty w takim razie robiłeś na drodze zjazdu do pit stopu jak nie jechałeś do tego pit stopu ? Normalnie zjechałem po przerywanej linii, to że LMP jest takie szybkie i nagle wyskoczyłeś to już nie mój problem .
@ACLeague: SEMI / Surf / 53:40 - dostałem strzała na T1, atakując notabene Damiana. Skończyło się na spadnięciu na około 20 pozycje i dalszy fatalny ciąg zdarzeń ...

SEMI / Baster na Valencianiście / 56:35 - Spowodowanie karambolu. Baster zmienił tor jazdy jak jeszcze nie wyprzedził Valencianisty i po prostu go skasował. Ja dublując samochody wpakowałem się w bezwładnego Valencianiste (nie tylko ja), bo go nie widziałem, a jeszcze żółta flaga
@costelo polecam czasami wyciągnąć kija z d...
zanim zaczniesz cwaniakować, wystarczy że zerkniesz na statystyki i sprawdzisz ile taki simcoe miał kontaktów z innymi współzawodnikami. mam nadzieję że wnioski potrafisz wyciągnąć sam.

@kozi0u: bo mi #!$%@?łeś aero na tyle, że przestrzeliłem szykane dostając ósme ostrzeżenie - drive thru, czyli musiałbym zjechać do boksów na naprawe - z 40s w dupe, potem zrobić jedno okrążenie, zrobić drive thru, stracić znowu 20s i dojechać na samym końcu stawki
@damian_co_dalej: Zobacz sobie kolizje z 56:35... też rozwaliłem aero więc przymusowy pit ( jazda poboczem od ascari + przekroczenie predkosci (kara drvie thru) wiec zjazd na kolejnym... straciłem, dojechałem 32 czy 34 ale dojechałem. Dla chcącego nic trudnego.