Wpis z mikrobloga

@mrfloyd: nie wpadłbym na to, że podajesz numer slotu, a nie zawodnika, na który czasem ktoś się powoła przy zgłoszeniu (którego podawanie też swoją drogą może niewiele mówić - wystarczy, że nie mamy na dysku skina albo ktoś z jakiegoś powodu jedzie w innym skinie). Najlepiej podawać nick kierowcy (labele nad samochodami z nickami można włączyć przez Crtl+L). Dużo łatwiej i tak znaleźć kierowcę z poziomu Ptrackera czy innej aplikacji niż
Plupi - @mrfloyd: nie wpadłbym na to, że podajesz numer slotu, a nie zawodnika, na kt...

źródło: comment_ZnPJZGETQ9K423wlRXFS8LWU1twSSGiY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ACLeague:
SemiPRO GTE

Quali:
16:57 - ZooBBQ, damian_cd, b3liar, verbalis, kozi0u
wyprzedzanie na outlapie i jeszcze zadyma przy okazji, a jeszcze przed samym quali było mówione, żeby sobie zostawiać miejsce i nie wyprzedzać na wyjazdowym
https://youtu.be/baV3NdMxujY
Nie dość tego, to jeszcze verbalis psuje swoje okrążenia i nie ustępuje miejsca, zamiast tego psuje też moje wjeżdżając mi w tył w 18:50. Słyszałeś chłopie o zasadach czystej rywalizacji, czytałeś coś takiego jak CRC?
  • Odpowiedz
Wyścig Am - ignorowanie kar
2017-12-07 22:10:03,801: CHAT [rentonB]: PLP>ignored penalty|rentonB

Wyścig Semipro - ignorowanie kar
2017-12-07 21:34:26,840: CHAT [Kurtz]: PLP>ignored penalty|Kurtz
2017-12-07 21:58:36,582: CHAT [Verbalis]: PLP>ignored penalty|Verbalis

Wyścig Pro - niepoprawne PLP
2017-12-07 20:14:18,766: CHAT [Drouser2k]: PLP: running version 1.22,3-50-3-True-1.3-0.9-1-0-85-0-0,1,2,3|Drouser2k
  • Odpowiedz
- na Monzie w Am w GTE najbardziej rozbijał się Petrus (49 kontaktów, w tym 44 z innymi samochodami)


@ACLeague: Nie bede sie rozpisywal, jak ktos nie wie co oznacza brak ABS'u niech nie jezdzi w ogole.
  • Odpowiedz
@ACLeague:
PRO:

Golomp - Car10 - 11:38 - uderza we mnie, wywalając mnie z toru.

Miszelek - Car24 - 14:44 - Divebomb na trzeciego - nie wyhamowuje i wyspinowuje mnie. Z mojej strony miejsca zostawione było wystarczająco. Nie mogłem go de facto nie zostawić, bo po boku miałem Shalkiego.

@Worms94pl - chciałbym tylko zauważyć, że nie wjeżdża się komuś przed maskę i od razu daje po heblach, jak to wykonałeś w
  • Odpowiedz
@ACLeague: A sprawdzaliście już/sprawdzana będzie pierwsza szykana, czy ktoś nie ciął jej i ewentualnie oddał pozycje?

@nino_onin bardzo przepraszam za to (mówiłem w wyścigu, ale nie wiem czy usłyszałeś), chciałem odpuścić tą szykanę i schować się za Ciebie, niestety nie udało mi się odpowiednio zahamować. Zacząłem odbijać w lewo niestety kontakt też już był :/
  • Odpowiedz
@slowikftw Sorry za tę akcję. Divebomb totalnie nie zamierzony co widać po grubo wczesnym rozpoczęciu hamowania. Nie spodziewałem się tylko, że aż tak zwolnicie w tym zakręcie i w ostatniej chwili dałem max po heblach co spowodowało blok kół.
  • Odpowiedz
@kozi0u: dodam, że to zakończyło mój wyścig w zupełności, co widać później, że ledwo doejchałem do stopów. Z 5 pozycji w GTE i widoków na podium (świeże softy) zrobiło się przedostatnie miejsce w stawce. Trzeba oddać @Baster owi, że się odezwał na privie i przeprosił. Jednak sposób w jaki dubluje GTE jest strasznie niebezpieczny, wiele narzekań słyszałem po wyścigu, sam niestety oberwałem w najgorszy możliwy sposób. Ja bym wnioskował o DQ
  • Odpowiedz
@drfugaz: tak, pisałem podczas kwalifikacji, że mi "neta rozłączyło" i przepraszam, tzn skoczył mi ping do 5k, wszystkie samochody zaczęły mi latać, na ekranie miałem wszystko, wywaliło mnie na chwile z ts'a, a jak "wróciłem do żywych" to nagle jakbym sie od czegoś odbił i uderzyłem w bandę (widać na filmiku). Widać na Twoim filmiku, że mnie laguje. Później zmieniłem neta z wifi na kabel i problem zniknął. Następnym razem będę
  • Odpowiedz
@kozi0u na pewno byłoby ciekawie. Nie winie cie nawet jeśli Twój strzał mnie dobił ;) ciężko zazwyczaj uniknąć takich sytuacji.

@Elmoro_ nie wiem czy 10 bo na samym dohamowaniu sporo zyskalem. Lekko ktoś mnie trącil i wybił z zakretu i sobie opuściłem. Zobacz co tam się wyrabilo, ciężko było ich przepuścić tylu skoro większość i tak się #!$%@? xd
  • Odpowiedz