Wpis z mikrobloga

@kozi0u: Mnie tylko zastanawia jedna sprawa - po co za wszelką cenę starać się uciekać dublującym? Jeżeli nas dublują, to znaczy, że ich tempo jest lepsze, i to, że przez dwa lapy uda Ci się trzymać ich na równy dystans nie sprawi magicznie, że Cię nie zdublują. Poza tym co na tym zyskasz, że przetrzymasz dublującego albo będziesz mu siedział na dupie?
Ja widziałem @damian_co_dalej w moim lusterku, miałem niebieską flagę,
@damian_co_dalej: podawaj czasy sytuacji, zgłoszenia z samymi gifami nie są wiele warte gdy nie wiadomo kiedy to się stało. Loty na ostatnim okrążeniu, które wrzuciłeś na dwóch gifach sam zgłaszałem, jedną sytuację widzę zgłaszał Mateush92 wyżej, trzeciej chyba nikt nie zgłaszał... Im więcej tym lepiej, tyle tego jest, że jeszcze wyjdzie DQ do końca sezonu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@damian_co_dalej to mówisz, że ja po dwóch strzałach powinienem też wyjść? Też miałem pewne P3 (według mnie), ale jeżeli nawet nie P3 to P4. Jechałem zaraz za Tobą i dostałem jednego strzała, a potem drugiego. Nagle walka z Tobą zamieniła się na dublowanie mnie przez Ciebie. Wydaje mi się, że chyba ja więcej straciłem :P
@Johny3: Bo byłem szybszy i odskoczyłem w ciul, a przepuszczając Damiana naraziłbym nas na ... no właśnie to co sie stało, bo jechałbym cały czas zaraz za nim ... Damian dublował mnie tylko dlatego, bo byłem 2x w boksie (a raz musiałem połowe toru jechać z prędkością 50-80 km/h) i nie miał lepszego tempa ode mnie (przed dwoma kolizjami mieliśmy bardzo zbliżone), szczególnie jak wyjechałem na świeżych oponach z boksów (+
@ACLeague: SEMI, mrfloyd, car #14

Komentarz odnośnie kolizji z @nino_onin - 17:35 . Wszedłem w Parabolikę tak, by na wyjściu zostawić miejsce na zewnętrznej dla rywala, ale on na wyjściu nie poszerza toru jazdy, a wręcz minimalnie zacieśnia, tak jakby raczej bronił pozycji. Tyle że już jestem na jego wysokości(uderzenie w bok), a wiadomo, że na wyjściu z paraboliki raczej nie da się utrzymać przy wewnętrznej krawędzi, mimo odpuszczenia gazu.

To
@Miszelek: Zgłoszenia wysyłamy na podstawie wzorcowej powtórki, jak mniemam format jest taki, by jak najłatwiej było odnaleźć sędziującemu daną sytuację. Nie piszemy np. numeru okrążenia, czy godziny wyścigu, a czas nagrania, więc jak mniemam nie ma sensu pisać numerów startowych sezonu, tylko nr slotu, po którym można szybciej wyszukać samochód. Odpal sobie powtórkę to zobaczysz o co kaman. :)
PRO - Yelen - Niebezpieczny manewr wyprzedzania, w wyniku czego zahacza moje auto i nie tylko, wszystko uszkodzone, auto nie daje się prowadzić, spadek na końcowe pozycje. - 52:00 / Curva Grande