Wpis z mikrobloga

Na wstępie pragnę przeprosić @Shyvana za słaby kontakt ze mną i późny odbiór paczki (,) Nie chciałem zrobić Ci przykrości, mam nadzieję, że jakoś mi to wybaczysz, ponieważ jestem najszczęśliwszym Mireczkiem mogąc mieć Cię za swojego Świętego Mikołaja!

Cud kobieta, Mirabelka! Paczka pięknie zapakowana, jeszcze piękniejszy list, po którym do teraz jest mi ciepło w sercu i długo pozostanie, a zawartość paczki.. Zawartość przeszła moje najśmielsze oczekiwania, liczyłem na kilo cebuli #pdk a tu taka niespodzianka! Kubek z wykopoczty, nalewka od wujaszka, która nie dotrwa do jutra ;), tona słodyczy a przede wszystkim dwie wspaniałe książki, które zaraz zacznę pochłaniać. Zdecydowanie nie zasłużyłem na tak cudowny prezent, jest mi aż głupio..

Jest to moja pierwsza wykopoczta i nie mogłem sobie wymarzyć by była cudowniejsza!
Życzę Cie wspaniałych, ciepłych i rodzinnych świąt, oraz ogromu miłości! Jesteś cudowną osobą i mam nadzieję, że Ty również dostałaś wspaniałą paczkę ʕʔ

PS.
Dane adresowe na paczce były wyblakłe (taktyk? xD) Teraz muszę Cię inaczej wystalkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopoczta
Neurox - Na wstępie pragnę przeprosić @Shyvana za słaby kontakt ze mną i późny odbiór...

źródło: comment_q8QkRaOfOLQmABolwD0GVSGcOi1fQF7u.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Neurox: no w końcu odebrałeś bo ja tu już wylewu od 2 dni dostawałam, @SKYFander i @JohnMarkII mogą potwierdzić XD

Cieszę się, że się podoba ^o^ i że kubeczek i nalewka przyszły całe. Nie jestem mistrzem pakowania prezentów i wiem jak koślawo były oblepione przez te folię bąbelkową xD

O wyblakła etykietę proszę mieć pretensje do inpostu,oni ją naklejali bo ja wysyłałam bez etykietki :D
A, i zrób
  • Odpowiedz