Wpis z mikrobloga

Moi drodzy :)
Potrzebuję kozaków! W związku z tym mam do Was pytanie: czy znacie jakiś fajny sklep w Gdańsku, gdzie kupię porządne kozaki, które nie rozlecą się po jednym sezonie, w okolicach 300-400 zł?
Nienawidzę zakupów, szczególnie odzieżowych/obuwniczych i chciałabym się z tym uwinąć w miarę szybko, z jak najlepszym efektem.:)

#gdansk #kozaki #buty #zakupy
  • 13
  • Odpowiedz
@sramnawas: O zobacz, nie pomyślałam o tym popularniejszym znaczeniu słowa kozaki! Nie chciałabym urazić Twoich uczuć, ale w takim wydaniu kozaki mi się nie przydadzą teraz ;) Ale dzięki za propozycję, w razie potrzeby będę wiedziała, gdzie się zgłosić!
  • Odpowiedz
@dreams_faded ja od nich miałem dwie pary, letnie wytrzymały chociaż rok, zimowe nie miały tyle szczęścia. Ostatnio też mam ten sam problem co Ty (no może nie szukam konkretnie kozaków ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko jakichś zimowych) i pytałem siostrę co poleca, to pokazywała mi jak wyglądają jej kozaki z venezii, to zdecydowanie jest "aż tak źle"
  • Odpowiedz
@legendazligi: Mnie niesamowicie przeraża fakt, że będę musiała jechać po te nieszczęsne zakupy i przelecieć kilka sklepów w poszukiwaniu przyzwoitych butów :( Wiadomo, robię to na ostatnią chwilę i jest to wyłącznie moja wina :D Bardzo liczyłam na to, że pojawi się tu ktoś z tekstem: "Na ulicy X jest sklepik z butami, moja rodzina kupuje tam od lat! Buty są wygodne, wytrzymałe, ładne i w przyzwoitej cenie" :D
  • Odpowiedz
@dreams_faded eh rozumiem Cie doskonale, bo też jest to dla mnie straszny moment i wiem, że pewnie też mnie to czeka w weekend ( ͡° ʖ̯ ͡°) no ale cóż, raczej przed tym nie uciekniemy, także pozostaje mi życzyć powodzenia :D
  • Odpowiedz