Wpis z mikrobloga

Przyszła pora i na moją #wykopoczta #wykopaczka więc lecimy!

Serdeczne dziekuję za paczkę Mikołaju @ashmedai (mój imienniku).

Chociaż paczka wysłana z Polski, jednakże jej zawartość jak i nadawca mieszkają na #emigracja także jeszcze bardziej za nią dziękuję. @ashmedai co prawda nie mam Note 3 (miałem kiedyś Redmi Note 2...ech to były czasy) dlatego mam nadzieję, że nie pogniewasz się i zrobię małe rozdajo (w oddzielnym poście) i dam komuś, kto po prostu ten telefon ma.

Trafiłeś w moje gusta, można rzec w 100% (słodycze () ) a kubek się przyda jak będzie się na obiekcie #automatyka żeby było co popijać cały czas (nie wiem czy wiesz, ale pomysł z kubkiem podłapała moja różowa, dobrze, że odwiodłem ją od tego pomysłu).

Co do wpłaty na fundację, nie wpłacaj. Była to alternatywa dla osoby, która by nie chciała wysyłać wykopaczki tylko sam list. W zamian kup coś dla rodzinki.

Nie będę się już dłużej rozwodził nad tematem. Serdecznie raz jeszcze dziękuję @ashmedai może kiedyś w przyszłości uda nam się spotkać na obczyźnie, życie jest pełne niespodzianek.

A wykopkom powiem tyle, kolega @ashmedai jest można powiedzieć człowiekiem niezłomnym. To, z czym przyszło mu się zmierzyć w życiu złamałoby niejednego lub niejedną.

Życzę Tobie @ashmedai oraz Twojej rodzinie wszystkiego dobrego. Nie dajcie się tam #zagranico i trzymajcie się ciepło. Mam nadzieję, że to nie będzie Twoja ostatnia #wykopoczta i także Twoja paczka będzie dopasowana pod Ciebie!

Pozdrawiam serdecznie,
knight_rider
knightrider - Przyszła pora i na moją #wykopoczta #wykopaczka więc lecimy!

Serdecz...

źródło: comment_4vASbhuMVmtB3uyJzWb92ibj9J6MeEAT.jpg

Pobierz
  • 2