Wpis z mikrobloga

Ale serio @Moderacja Wy jesteście takimi dwulicowymi baranami czy wam tak każą?
Piękny przykład braku konkurencji. Jakby był chociaż jeden podmiot jeszcze na rynku, a najlepiej dwa to albo chodzilibyście jak w zegarku, albo nara. A tak wywalone we wszystko.
Ja #!$%@?, znowu dwóch facetów uprawia seks ale to wykopków boli dupa xD


@Elaviart: to może zaczniemy wrzucać zdjęcia seksu zwierząt na główną, w końcu zwierzęta też są wtedy szczęśliwe. Chociaż z takim podejściem pewnie nie masz nic przeciwko oglądaniu seksu zwierząt, w końcu nie dzieje się im krzywda, a może nawet byłbyś zadowolony, co?
@MolibdenowyTadeusz: ja sam nic do odstępstw nie mam i je całkowicie szanuje. Poza byciem innego koloru niż biały. Ale chodzi mi o fakt tego, jaką opinie potem w internecie ma taki wykop, oraz ludzie mający tu konta. Bo przecież nigdy nie przypisuje się czegoś jednej osobie, tylko całej grupie. No i sam fakt działania mode xD
ktoś tu ma aktualnie większy ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Szrlh: Nie wnikam, nie oceniam.

@Usmiech_Niebios: Nawet nie próbuję zgadywać o czym ty #!$%@?.

@MolibdenowyTadeusz: Nie śmieję się z tego, że ktoś nie chce takich rzeczy oglądać, bo to jest oczywiste - sam do takich osób należę. Śmieję się z lawiny wpisów bo moderacja natychmiast nie zareagowała. Jestem pewien, że jakbyście się bardzo mocno