Wpis z mikrobloga

@magucio: no przykra sprawa jak się ma nerwicę, nadciśnienie, w #!$%@? objawów somatycznych typu drgawki po takiej mocnej kawie, z rana trochę słabiej to działa ale kupa jest zawsze, a raczej nie kupa a potężna sraka zaraz po śniadaniu, podziękuję po takiej kawie.
Chyba muszę zacząć biegać z rana, jestem jeszcze dosyć sprawny fizycznie :P
  • Odpowiedz
  • 0
@magucio piję regularnie bo lubię, ale nie "muszę" wypić, żeby funkcjonować. Tak naprawdę kawa nie pobudza, tylko podnosi ciśnienie, ale to swoją drogą.
  • Odpowiedz
no przykra sprawa jak się ma nerwicę, nadciśnienie, w #!$%@? objawów somatycznych typu drgawki po takiej mocnej kawie, z rana trochę słabiej to działa ale kupa jest zawsze, a raczej nie kupa a potężna sraka zaraz po śniadaniu, podziękuję po takiej kawie.


@plawio: dlatego ja wypijam podwójną przed śniadaniem na przeczyszczenie i mam spokój z objawami somatycznymi do końca dnia
  • Odpowiedz
@itpr: ale tu chodzi o samą noradrenalinę, po prostu kawa i inne stymulanty z bardziej wydzielającą noradrenaliną powodują u mnie w #!$%@? szybkie bicie serca, mega stres, otępienie, paranoję
biorę na to escitalopram, na razie pierwszy tydzień więc 5mg, ale czuję, że pomaga
poza tym mam przepisaną pregabalinę w dawce 300mg (biorę 450 i tak xd), ale jedyne na co pomaga to na drgawki chyba, bo ciężej się po tym
  • Odpowiedz