Wpis z mikrobloga

@magucio: Są. I jakbym musiała wstawać codziennie o np 5 to bym do nich musiała dołączyć.
Zwykle bierze się to ze złej jakości snu, godzinowo mogło być całkiem nieźle, ale nic po tym jak ktoś się wybudza wielokrotnie w ciągu nocy.
@Canio: dzięki, nikt by na to nie wpadł. To ja nie wiem czemu istnieją leki nasenne, czemu ludzie suplementują np b12 dla poprawy snu jak po prostu
  • Odpowiedz
@Canio: Pluje, bo to: po prostu polecam sie wysypiac! zabrzmialo tak jakby ludzie byli glupi i nie potrafili na to wpasc.

Rozne kawy maja rozne moce, nie ma co porownywac rozpuszczalnej do parzonej w eskpresie(i jeszcze lepiej swiezo palonej) Kawa to nie jest magiczny napoj, ale jak ktos chodzi jak zombie to na chwile moze pomoc.
To tez kwestia cisnienia krwi, niektorzy rano maja duzo nizsze niz wieczorem i to
  • Odpowiedz
@magucio: Mnie głowa boli jak nie wypiję kawy z rana, ale to właściwie wszystko. Jest to lekkie uzależnienie. Ale ja bardzo lubię pić kawę i ani mi w głowie odzwyczajanie się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawie nie pijam herbaty - jak chcę czegoś ciepłego do śniadania albo po południu to kawka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@keepsta możliwe, ja wypiłem w swoim życiu z 4 kawy i żadna mi nie smakowała i dlatego tego nie pije
@Canio a to prawda, sen lepiej działa
@struspedziwiart polecam herbatę jeśli potrzebujesz pobudzenia. Z tego co wiem, to teina działa mocniej od kofeiny
@4kroki dla mnie dziwne jest zachowanie takich osób. Czasami w pracy jak przychodzę na 6 to słyszę teksty typu: dajcie mi kawy, bo zaraz zejdę
  • Odpowiedz