Wpis z mikrobloga

Ogłaszam, że tą edycję #wykopoczta pozamiatał @DarkAlchemy. Ten mirek to prawdziwy świr! Nie uwierzycie, ale dostałem... TESLĘ MODEL 3!!! Zdjęcia w komentarzu.
Dziękuję za super paczkę, choć przyznam, że Paczkomaty skutecznie testowały moją wytrzymałość na nerwy ;)
Po otwarciu paczki pierwszą rzeczą jaką nie dało się przegapić był list. Pisany odręcznie (odczytałem się bez problemu), co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że powinno mi być wstyd, że swój drukowałem (,). Dalej - słodycze - wszędzie słodycze! Co roku na mojej choince zamiast bombek pojawiają się cukierki i inne słodkości i jeśli wszystkich jeszcze dziś nie zjem, to część w tym roku zawiśnie na moim drzewku. Dalej - Bracie #!$%@?... Jak ja ich... uwielbiam ( ) (tak mi w liście kazał mówić, ale wszyscy wiemy jak jest naprawdę). Pozornie taka płyta jest gorsza od pietruszki, ale tu się Mirek całkiem zgrabnie w liście z tego wytłumaczył i wyszło na to, że świetnie spersonalizował ten prezent pod mój opis - szacun! Przewodnik rowerowy po Jurze - nie mogę się doczekać na pierwsze cieplejsze dni (zimą nie zaryzykuję takich tras)! Na 100% będą relacje z wypraw w odpowiednim tagu! Super! Do tego puzzle 3D (tak czułem). No i puzzle, które nie wiem co potrafią, ale to raczej nie są zwykłe puzzle.


@DarkAlchemy - robisz to dobrze! Dziękuję! Wiedz, że czytając list, cały czas śmiała mi się mordka ʕʔ
chybaDapi - Ogłaszam, że tą edycję #wykopoczta pozamiatał @DarkAlchemy. Ten mirek to ...

źródło: comment_KThmOTjc0Ue0jPB9RFUJeTokDDkgYTp5.jpg

Pobierz
  • 3
@chybaDapi bardzo się cieszę, że paka się spodobała, ale trasę miała pełną wrażeń, sam się nerwowałem czy przypadkiem kurier jej nie przejechał albo mu wypadła ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale ważne, że wszystko dotarło całe i jesteś zadowolony! ()