Wpis z mikrobloga

#godelpoleca #disco #muzyka #funk #soul

Emotions - Best Of My Love

dzisiaj piosenka, którą mogę połączyć w pierwszej kolejności z -nie powiem z kim-, a w drugiej z jednym z moich ulubionych filmów(o facecie z dużym przyrodzeniem i mnie w tym filmie nie ma niestety[a powinienemHAHA!])

słowo się rzekło, robimy best ofa, wypalamy na płytce, podpisujemy umoczonym w occie markerem, drukujemy okładkę z neta(coś spod tagu # grzewczy), całujemy, wysyłamy w kosmos i czekamy na atak obcej cywilizacji. rozniosą nas w drobny mak jak to zobaczą. zatęsknicie za dobrą zmianą, wskrzesicie Marksa, zdejmiecie Jezusowi krzyż z pleców, wprowadzicie Korwina do sejmu i tak dalej...

no dobra to tak wygląda, subiektywnie najgorsze, patologiczne, prześmiewcze, autoironiczne, wysrywy. cytując klasyka - "ty chyba jesteś w sobie zakochany", owszem, ale to trudny związek... z dedykacją dla użytkownika @alkan (tak naprawdę to tylko dla niego[i jeszcze jednej, maks jednej i pół osoby]) (o dziwo zajęło mi to maks 20 minut)

kolejność, mniej więcej, nieprzypadkowa

23 - godet

22 - godel "jaki jest twój ulubiony zespół"

21 - godel kameleon

20 - godel na pogrzebie

19 - godel pod patronatem Milesa Davisa

18 - godel historia sztuki, i sztuka historii

17 - godel (nie)matematyk

16 - godel lakoniczny

15 - godel w przydługich spodniach

14 - godel coś ty ćpał

13 - godel retoryczny-romantyk

12 - godel podróżnik po miastach europy

11 - godel bretarianin

10 - godel niespełniony chemik

9 - godel vs kapitalizm vol1

8 - godel vs kapitalizm vol2

7 - godel? zabij się

6 - godel i wehikuł czasu

5 - [godel? lol]( https://www.wykop.pl/wpis/27651239/godelpoleca-100daymusicchallenge-muzyka-indierock-/)

4 - godel dotknięty przez gotyk

3 - godel p-----l

2 - godel filmoznawca i najgorszy film w dziejach

1 - godel - człowiek
KurtGodel - #godelpoleca #disco #muzyka #funk #soul

Emotions - Best Of My Love

...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach