Wpis z mikrobloga

@wysuszony: Nic mi nie mów XD Ojciec czasami musiał zostawić samochód 2 km od domu, bo nie szło dalej dojechać XD Głównie dlatego kilka lat temu kupił terenówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pogop: W sumie to ostatnimi laty ciężko o zimę z prawdziwego zdarzenia. Za dzieciaka pamiętam, że śniegu to raczej nigdy nie brakowało a i mróz malujący okna to było coś normalnego.

A i sama wieś zrobiła się bardzo miejska. Kiedyś piec kaflowy czy kuchnia kaflowa to było coś normalnego i nieodzownego. A dziś więcej znajdziesz paneli słonecznych niż tych wspomnianych pieców.
@pogop jestem ze wsi i masz rację, ale mam spore podwórko i sporo do odśnieżania, to już takie super nie jest ale na miasto bym się nie zamienił. Próbowałem mieszkać w Łodzi jakiś czas i nie dałem rady, fizycznie czułem się źle, psychicznie jeszcze gorzej. Na szczęście społeczeństwo coraz częściej docenia uroki wsi i przestaje patrzeć z góry na wsiokow tylko dlatego, że mieszkają tu gdzie mieszkają i pracują w taki sposób
Gdzie te domy szukać dokładnie? Podaj jakiś przykład proszę.


@Solonez: Nie trzeba nawet aż na Podhale gnać, jest wiele regionów Polski, gdzie znajdziesz domy po taniości. Często chodzi o tereny typowo poniemieckie. Przykład to północne lubuskie, północno-zachodnie wielkopolskie, południowe zachodnio-pomorskie, a tu przykładowa chata w cenie 251 zł za metr kwadratowy XD Nad jeziorem XD https://www.olx.pl/oferta/nieruchomosc-dom-sprzedam-CID3-IDq6ItR.html#61ac5cdf85