Wpis z mikrobloga

Mireczki, dzisiaj w gorących wylądował #mcdonald który oszukuje na ilości składników w burgerze, a tak wygląda grander w dostawie w #kfc surowe różowe mięso z kurczaka ( ͡° ʖ̯ ͡°) jedliście kiedyś krwistego kurczaka? przecież takim czymś mogą otruć człowieka. nakręcę tym śmieciom gównoburzę, jeżeli ktoś chce wiedzieć jak sprawa się zakończy to zawołam plusujących ten wpis. P.s. twister w dostawie o połowę mniejszy niż na miejscu #oszukujo
#afera
K.....G - Mireczki, dzisiaj w gorących wylądował #mcdonald który oszukuje na ilości s...

źródło: comment_Qe7HVyveZVL1bO4J6IGEgpgG8IuadoKK.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
ale to jest ku*wa surowe mięso ( ͠° °) krwiste, twarde...

@KamDG: być może, ale wykop już wydał wyrok. żryj gówniarzu nie narzekaj, jak ci kiedyś głód do dupy zajrzy to zobaczysz xd
  • Odpowiedz
nakręcę tym śmieciom gównoburzę, jeżeli ktoś chce wiedzieć jak sprawa się zakończy to zawołam plusujących ten wpis


@KamDG: Oczywiście zamiast iść do kasy i poinformować menadżera lepiej lamentować w sieci. Brawo...
  • Odpowiedz
@KamDG: podepnę się pod temat - z 2miesiące temu z 3h przed pracą zamówiłem sobie grandera z kfc. Nie wiem co to #!$%@? było, ale zjadłem połowę, a później z kibla przez 2h wyjść nie mogłem, kręciło mi się w głowie, wymiotowałem i byłem słabszy niż dziewczynka z podstawówki. Finalnie doszedłem do siebie po ok. 2dniach. Od tego czasu powiedziałem sobie, że nigdy więcej nie tknę kfc.
  • Odpowiedz
@KamDG: kfc to najgorszy z fastfoodów, serio. Paskudne jest to żarcie. 1 listopada jak tylko kfc było otwarte w okolicy to się wybrałem i stwierdziłem, że naprawdę już nigdy więcej.
  • Odpowiedz
@VVelur: Jezdze do polskiego sklepu i mam porownanie polskich zamieników. Cola, Pepsi, redbull <----- Tego ostatniego jak sie napilem to poczulem sie wyruchany w dupe. Nie mam pojecia jak z kfc, czy Maciem, oprocz (chyba)innego menu to wydaje mi sie ze nawet w PL Mc bardziej mi smakowal, a w kfc zawsze mi sie zamowienie nie zgadzalo, w NL to samo, z tym ze w tym przypadku sie nie dziwie, skoro
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: Ja się poczułem ruchany w dupę jak się napiłem kawy i czekolady u znajomego, który też co jakiś czas jeździ do NL i przywozi trochę artykułów spożywczych. Po fastfoodach wiadomo, że nie ma co się spodziewać nie wiadomo jakich walorów smakowych ale ilekroć byłem w kfc to wychodziłem niezadowolony. Jak już mam wybierać to decyduję się na BK.
  • Odpowiedz
@PorryHatter: już tłumaczę, spędziłem tam kilka lat w pracy, jestę ekspertę :D takie pociemniałe mięsko w granderku to niestety wynik zleżenia, oficjalnie może zostać sprzedany w ciągu godziny od usmażenia, potem do śmieci, ale wiesz jak to jest ;)

a u OPka ta różowość to rzeczywiście nic innego jak wynik niedosmażenia, mógł być robiony na szybko i zbyt krótko się smażył albo kucharz olewał to, że maszyna weszła w tryb wymuszania
  • Odpowiedz