Wpis z mikrobloga

Wykopowicze, dwie informacje:

1. Robimy ukłon w stronę osób publikujących własne historie i artykuły na Wykopie. Co to oznacza? Przed chwilą zmieniliśmy formularz dodawania treści własnej w znalezisku. Po starej wersji formularza nie ma już śladu. W nowej zadbaliśmy o prostotę, przejrzystość i łatwą obsługę. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam on do gustu. Czekamy na Wasze opinie (ʘʘ)

2. Nie zauważyliście więc wspomnimy i o tym - w tagach znajdziecie już nowe archiwum. Wierzymy, że ułatwi Wam ono przeszukiwanie popularniejszych (i nie tylko) tagów.

Przed nami jeszcze sporo zmian! Niebawem kolejne informacje ( ͡º ͜ʖ͡º)


#wykopchangelog #wykop #wykopblog #oswiadczenie
wykop - Wykopowicze, dwie informacje: 

1. Robimy ukłon w stronę osób publikujących...

źródło: comment_UCKEyGovo8CORFOY8FoNFyN0SmKLHoG2.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykop jeju na serio takie zadania przerastają jednego programistę? To jest jeden dzien roboty a wy juz przekladacie na kolejne miesiące prostą zmiane.
  • Odpowiedz
@xandra: miałem na myśli wpisy i zastąpienie popularnego "wołaj" czy mirkolist. Jak to zaimplementują to ich sprawa ważne żeby gdy pojawi się update w jakimś temacie można było "zawołać" zainteresowanych
  • Odpowiedz
jeju na serio takie zadania przerastają jednego programistę? To jest jeden dzien roboty a wy juz przekladacie na kolejne miesiące prostą zmiane


@ziobro2: Przede wszystkim, wdrażane zmiany planuje się z wyprzedzeniem, a nie na zasadzie "ej, weź mi to wrzuć, to tylko chwila". A nad zmianą, szczególnie taką, nigdy nie pracuje jeden programista.
  • Odpowiedz
a czy to nowe archiwum możecie przenieść ponad obserwowane tagi?


@ElCidX: Jest to do zrobienia - wpiszemy do zadań. Główny widok tagu będzie się jeszcze zmieniał, dojdzie kilka przydatnych rzeczy, odejdą te, które nie są przez Was używane.
  • Odpowiedz
@wykop: cześć Wykopie, ja przy okazji, skoro już o tagach i archiwum:

- jestem pewien że źle zlicza się licznik popularności tagu (w prawym górnym rogu), nijak się on ma do licznika np. za miesiąc grudzień widocznym w archiwum - ale to w sumie szczegół
- popularne tagi dla profilu użytkownika - zatrzymały się jakieś 2 miesiące temu, pisałem Wam o tym z 3 razy bez odzewu - jest to
  • Odpowiedz
W tym miesiącu już nie wciśniemy w zadania (są one planowane wcześniej)


@wykop: A może jakiś publiczny tracker z opcją zgłaszania błędów i poglądu już zgłoszonych (żeby nie zgłaszać tego samego co 100 innych użyszkodników)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz