Wpis z mikrobloga

Wykopowicze, dwie informacje:

1. Robimy ukłon w stronę osób publikujących własne historie i artykuły na Wykopie. Co to oznacza? Przed chwilą zmieniliśmy formularz dodawania treści własnej w znalezisku. Po starej wersji formularza nie ma już śladu. W nowej zadbaliśmy o prostotę, przejrzystość i łatwą obsługę. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam on do gustu. Czekamy na Wasze opinie (ʘʘ)

2. Nie zauważyliście więc wspomnimy i o tym - w tagach znajdziecie już nowe archiwum. Wierzymy, że ułatwi Wam ono przeszukiwanie popularniejszych (i nie tylko) tagów.

Przed nami jeszcze sporo zmian! Niebawem kolejne informacje ( ͡º ͜ʖ͡º)


#wykopchangelog #wykop #wykopblog #oswiadczenie
wykop - Wykopowicze, dwie informacje: 

1. Robimy ukłon w stronę osób publikujących...

źródło: comment_UCKEyGovo8CORFOY8FoNFyN0SmKLHoG2.jpg

Pobierz
  • 66
@wykop: a co z limitem znaków? Kiedyś był jak dobrze pamiętam 20k ze spacjami, z tym że jak miało się trochę mniej, to i tak nie przyjmowało. Ja miałem ~18k (sprawdzane w Wordzie) i musiałem dalej edytować.
w tagach znajdziecie już nowe archiwum. Wierzymy, że ułatwi Wam ono przeszukiwanie popularniejszych (i nie tylko) tagów.


@wykop: a nie dałoby rady dodać jeszcze filtra w postaci dnia miesiąca? Domyślam się, że mogą pojawiać się tu ograniczenia techniczne, ale brak takiego filtra jest odczuwalny zwłaszcza w przypadku wyżej wspomnianych popularnych tagów, z dziesiątkami/setkami wpisów dziennie. Gdyby była "ręczna" paginacja, to nie byłoby problemu, ale gdy jest automatyczne doładowywanie kolejnych wpisów, to