Wpis z mikrobloga

Mirki paliłem zwykłe papierosy przez 4 lata, rzuciłem w tym roku we wrześniu. Jest ciężko bo cały czas mnie ciągnie dlatego chcialem sobie kupić #epapieros żeby zacząć palić Liquid bez nikotyny (żeby po prostu coś wciągać do płuc). Nie znam się na elektrykach, raptem pare razy zaciągałem się czyimś. Chciałbym jednak kupić tego takiego który daje dużo dymu (nie tego cieniutkiego). Dziś gość w sklepie stacjonarnym polecił mi Volish Alpha ale to chyba kit, prawda? Polecicie coś?
#epapierosy
  • 10
@AST0N: volish to syf, mechanizmy sprzed lat a kosztują 2x więcej niż powinny.
Jeżeli dasz radę to określ swój budżet, tak będzie najłatwiej. Jeżeli chodzi o sklepy to polecam ci e-dym.pl i smooke.pl bo ceny mają na prawdę zacne.
Tak do 100zł polecam ci vapepena 22 od smoka, o wiele lepszy od konkurencji, łatwy w obsłudze i do tego tani. Tak jak wspomniałem wcześniej bije na głowe np joyetecha aio albo
@AST0N: kolego uwazaj w co wchodzisz. Na poczatku boksik tak zeby pobuchac a pozniej inny czajniczek ,a moze sprobowac tank na jedna grzale to i ladowarke trzeba kupic i wychodzi neverending story... tak tylko z doswiadczenia przestrzegam ;) czasami mi sie wydaje ze taniej tofajki bylo jarac...