Wpis z mikrobloga

@zolwixx: Hahahahha śmiechlam @samuraj24: zgadzam sie; nie ma w tym nic dziwnego. My przecież kupujemy wam maszynki do golenia czy inne typowo męskie rzeczy ^^
@Pafciok: Ale tego sie nie spodziewałam. Tak działa tylko męski mózg: zadanie——rozwiązanie. Zdjęcie——ok, to dokładnie to co na zdjęciu ^^
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: dlatego ja 3 razy powtórzyłam i jeszcze prez telefon, zeby patrzył na rozmiary. Trenuj gościa. Oni tak naprawde nas nie słuchają i pózniej są takie efekty. Tampony to jeszcze pół biedy ale ja mojego kochanego szkołę w słuchaniu co sie do niego mowi juz pare lat a jednak czasem nadal mnie ignoruje XD
  • Odpowiedz
@HaloHet:
Dobra dobra, kupiłby różowe i ryzykował awanturę, że miały być pomarańczowe. Kupiłby pomarańczowe -- to że miały być różowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie, no serio, nie rozumiem Twoich pretensji -- dostał foto, co kupić, to kupił to co na foto. A tu zdziwienie "kupił to co na foto zamiast coś podobnego, ale nie dokładnie tego samego".
I to jeszcze w takiej totalnie obcej dla
  • Odpowiedz
Ja tam bym się spytał: różowe czy pomarańczowe? Trzeba być lekko opóźnionym, albo mieć #!$%@? zeby kupić obie paczki.

@dziecielinapala: to jak zależy od chłonności, to co za problem że kupił te bardziej chłonne?
  • Odpowiedz
@S7-1500: a wiadomo czy przypadkiem pomarańczowych używa się na początku okresu a różowych na końcu?
Ja też bym kupił dwie tak jak na zdjęciu z instrukcją było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz