Wpis z mikrobloga

@boltzmann: podpaski to zakup jak każdy inny. Pewnie wracał do domu zaszedl do sklepu i zapytał co kupic, to go poprosiła. Jak razem mieszkają to mają oddzielnie zakupy robić? Dziwnie sobie dorabiasz ideologię do zakupow
  • Odpowiedz
@HaloHet haha, boskie :D pamiętam jak mój kiedyś poleciał, ja chciałam zwykle podpaski to pani mu doradzila takie wielkie ogromne pampersy, ale najważniejsze że był taki dobry i poszedł :D
  • Odpowiedz
Poprosiłam Niebieskiego o kupno podpasek i wysłałam zdjęcie z podpisem „coś tego typu” cóż; czasem zazdroszczę mężczyznom logicznego myślenia; #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow


@HaloHet: Chodzi o to, że jedną paczkę miał kupić czy o co chodzi, bo nie rozumiem? Ja też bym kupił dwie paczki, bo kosztuje grosze i starczyłoby na dłużej.

@boltzmann: Weź się puknij w łeb. #!$%@?ą jesteś tylko i wyłącznie wtedy, kiedy robisz
  • Odpowiedz
@HaloHet: wiesz, to często nie chodzi o słuchanie, tylko o pamięć tymczasową. Przeciętny człowiek ma miejsce na 7 rzeczy w pamięci krótkotrwałej. Jak mi żona każe kupić 10 rzeczy to nie ma opcji, żebym niczego nie zapomniał. Od kiedy proszę o smsa z listą - problem się rozwiązał.
  • Odpowiedz
  • 2
@parowkigotowane ja prosiłam o umycie silikonowej różowej myjki do ryjka (a i gąbkę do podkładu i myjkę mam różowa) to umył oba, bo myślał że jak gąbka to też do mycia XD
  • Odpowiedz