Wpis z mikrobloga

@dziecielinapala: Z tymi tamponami to różnie bywa. U mnie jest ten problem, że w pierwszych dniach przy ich stosowaniu zaczyna mnie brzuch boleć po pół godziny, a później to i te najmniejsze są już zbyt pojemne... Więc zupełnie nie dla mnie. Kubeczek ponad wszystko :) Jedyny problem to opróżnianie w toaletach publicznych, ale i to da się ogarnąć. No i ekologiczny ;)
  • Odpowiedz
@HaloHet: niektorzy sa po prostu glupi, co to za domniemanie, ze jak facet to zawsze musi byc techniczny i w ogole rozumiec bardzo dokladnie? jest mnostwo debili, co mysla rownie nielogicznie jak typowy rozowy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@HaloHet:
Nie ściemniaj, u kobiet nie ma czegos takiego jak "zdjęcie pogladowe" - sprawdzone 20x. I potem zawsze byl tekst "no miałes kupić podobne, ale nie to bo sro".
  • Odpowiedz
@boltzmann: razem kupujemy jak wszystko inne.
Dziewczyny! Szybko zbiórka mamy tu samca Alfa!

Niebieski wracał od kolegi, ja akurat wyszłam z kąpieli i nie wiem jak to sie stało, ze mi zabrakło- zawsze mam zapas. W związku z tym, ze niebieski był
W drodze a ja miałam umyte włosy to ze wysłałam go do sklepu było jedynym
  • Odpowiedz
Oni tak naprawde nas nie słuchają i pózniej są takie efekty.


@HaloHet: One tak naprawdę nas nie słuchają a do tego nie używają logiki, tylko emocji i takie są później efekty ( ͝° ͜ʖ͡°)
  • Odpowiedz