Wpis z mikrobloga

Dziś Cristiano Ronaldo odbierze Złotą Piłkę za cały rok 2017.
Pojawia się dużo głosów że nie zasłużył itd.
Jak strzelał dużo bramek słabszym drużynom, zdobywając mało tytułów - Nie zasłużył.
Jak zrobił sobie z Ligi Mistrzów strzelnicę, prowadząc Real do 3 wygranych LM w 4 lata - też źle, bo nie strzela ogórkom w lidze.

Gole w Lidze Mistrzów w 2017 roku:
19 – Cristiano Ronaldo
18 – Juventus
15 – FC Barcelona
13 – Atlético Madryt
4 – Leo Messi

Cristiano i Messi w 2017:

Średnia goli na mecz
CR: 0.88 = 49 w 56
LM: 0.85 = 52 w 61

Średnia goli na mecz bez karnych
CR: 0.75 = 42 w 56
LM: 0.70 = 43 w 61

#pilkanozna #realmadryt
  • 28
  • Odpowiedz
@Oskarek89: większość kibiców messiego, to jego kibice tylko z nienawiści do ronaldo, nie pamiętają okresu gdy messi się zaciął, tylko teraz widzą jak ronaldo kompletnie nie idzie, z resztą to janusze co patrzą na sezon od tej rundy jesiennej w której jedyne co wiadomo, kto bije się o mistrza i kto awansował z fazy grupowej LM, tamten sezon należał do Ronaldo i to on zasłużył na Złotą Piłkę, to nie jest
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Skoro jednemu nie uznają prawidłowych goli i asyst, a drugiemu zaliczają bramaki po metrowych spalonych to nie dziwne że Kryśka ma lepsze statystyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Statystyki Ronaldo są super ale dalej nie podałeś ile meczów zagrał w LM Cristiano a ile Messi. A z tymi asystami czegoś nie #!$%@?łeś? Serio oni zanotowali więcej asyst niż mają spotkań rozegranych?
  • Odpowiedz
Ronaldo prowadzi Real kilka lat, poprowadził Portugalię na Euro, ma wyśrubowane kilka rekordów, nie wiem kto może w ogóle dyskutować że to jest najlepszy piłkarz. Jak go Messi wyprzedzi to będzie lepszy proste. Problem taki że Ronaldo nie zaczynał grać w Realu i w dwóch topowych ligach świata wymiatał.
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: no ile zagrał messi meczy w tym roku w LM?
Messi zagrał trzy mecze mniej (faza grupowa przypominam jest za 2016 rok,wiec jej nie liczymy) dwa półfinałowe i finał xD
pytasz się o dokładniejsze statystyki z tamtej edycji LM rozgrywanej w tym roku? say no more:
LM - 4 mecze/1bramka/0asyst - rywale: PSG i Juventus
CR- 7/10/2 - rywale Napoli, Bayern, Atletico i Juventus. Ba. nawet licząc pierwsze cztery mecze
  • Odpowiedz
więc nie wiem co ty gadasz ekolego xD


@rskkk: Nic nie gadam, chcę żeby był podawany pełny obraz sytuacji. To, że atakujecie mnie z tego pwoodu to znaczy, że wszedzie widzicie wrogów waszego Cristiano, jacy wy jesteście #!$%@? to ja pytań nie mam.
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: ale gdzie ty widzisz atak na Twoją osobę, lub bronienie mojego cristiano, którego najchętniej bym sie pozbył z klubu któremu kibicuje od zawsze xD
podałem ci pełną sytuacje, która wygląda tak, że ronaldo grając 3 mecze więcej w LM strzelił o 14 bramek więcej niż messi xD nawet odejmując bramki z tych trzech meczy, i tak ma tych bramek więcej o 9.

Jedyną #!$%@? osobą tutaj jesteś Ty - bo
  • Odpowiedz
@rskkk nie gadaj z nim ja go dałem na czarną bo to jakiś cymbał. Od razu atakuje że się spinamy o "idola" nie podając żadnych argumentów. Jakby byli lepsi to chcę po prostu widzieć ich bramki, asysty i ciągnięcie drużyny do góry, tyle mam wymagań.
  • Odpowiedz
Jedyną #!$%@? osobą tutaj jesteś Ty - bo próbujesz na siłę deprymować osiągnięcia tego kolesia, twierdząc że nie pokazywany jest pełny obraz sytuacji. A jak go dostajesz, to nagle twierdzisz że jesteśmy (sic!) #!$%@? xD


@rskkk: To jest najlepsze XD
  • Odpowiedz
  • 0
@sbcs

messiemu odejmiesz gole i nadal bedzie najlepszym pilkarzem na swiecie, odejmij gole jedynemu prawilnemu ronaldo i nadal bedzie osmieszał obroncow, z resztą jak kazdy inny zdobywca zlotej pilki z ameryki poludniowej. A cr? pilka mu sie odbije od sęka w polu karnym, kiwnąć nikogo nie kiwnie, pomacha rączkami. thats all
panami - @sbcs 

messiemu odejmiesz gole i nadal bedzie najlepszym pilkarzem na swiec...

źródło: comment_RyhElitspaDKIVqDp0zCvm7J2olCCpB9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz