Wpis z mikrobloga

#oskarmcgregor
Tydzień temu postanowiłem zmienić życie XD
Czekając na dietę, treningi itd postanowiłem po prostu mniej żreć, zapisywać wszystkie kcal w fitatu i nie podjadać.
Jadłem 3 posiłki + jakiś owoc i piłem dużo wody. Nie trenowałem ani nic bo tak jak mówiłem, czekałem na rozpiskę.
Wczoraj ją otrzymałem, zamówiłem sterydy z listy i być może już jutro dojdą, jeśli tak, to jutro ruszam ze wszystkim.
Ogólnie nie to że się chwalę XD ale stanąłem dziś na wadze a tam 78,9 kg więc już -3kg w tydzień spadło na nic nie robieniu XD i 98 cm na wysokości pępka więc -4cm.
Wtedy być może waga i wymiary były trochę przekłamane bo mogłem dzień wcześniej się nażreć itd więc wprowadzam małą poprawkę do wymiarów i zaczynam od 80kg i 100cm w pasie.
  • 59
@Oskarek89: Cumplu, napiszesz coś więcej o tej diecie i treningach? Skąd będzie jedno i drugie? Ile płacisz? Byłeś gdzieś na jakichś badaniach czy coś, czy tak po podaniu swoich parametrów dostaniesz? Pytam bardzo poważnie, bo też się biorę za siebie (znowu) i może coś konkretnego polecisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Oskarek89: Miałem tak samo. 3 kg w tydzień, zajebiście. Tylko organizm to "zapamięta" i będziesz musiał się trzymać, bo każde odstępstwo to impuls, że trzeba magazynować i jojo murowane. Polecam jeść jak jadłeś, ale NIECO mniej. Ewentualnie staraj się zdrowiej, bo to zawsze warto. Nie stresuj organizmu, bo jeśli nie masz silnej woli, to z czasem się posrasz i i tak spasiesz. Za młodu łatwiej, im organizm starszy tym trudniej.