Wpis z mikrobloga

Dobra, nie będę trzymał swojego Mikołaja w niepewności. Drogi mirku, super paczka! I jeszcze lepszy list.

Nigdy nie jadłem orzeszków z wasabi i niestety zmartwię Cię, nie odeślę, były tak dobre że to było aż straszne! Ale nie da się ich jeść "garścią" jak przeciętne nic nacsy :P Po prostu boski przysmak do równie pysznego piwka. Bardzo mi smakowało. Książkę na pewniaka przeczytam, jak tylko znajdę chwilę. Kalendarz na pewniaka mi w tym pomoże, także big thx. Mikołaj niestety się połamał (zły pan kurier!), ale nie bój nic, smakował równie dobrze jak taki nie połamany :P

Co do prycypałek, coż powiedzieć, no #!$%@? pryncypałki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Troszkę się ten wpis opóźnił, jako iż próbowałem odgadnąć któż jest moim darczyńcą. Kilka poszlak w liście zawartych, przeglądnąłem pare tagów i wpisów na mirko by mniej więcej nakreślić, ale wybacz, nie jestem na tyle pewien swoich typów by wołać bezpośrednio. Także nie wstyć się, wrzuć fotkę weryfikacyjną i zbijmy wirtualną piątke! :)


Jeszcze raz dzięki za paczuche! Jak zauważyłeś, ja również brałem w udział w tym pierwszy raz, szczególnie że opis zawierał zagadkę mojego imienia, które w zasadzie było przekazane, wraz z kontem, po wylosowaniu pary.

Troche mnie to zdziwiło, gdyż miałem nadzieję, że do fotki weryfikacyjnej, pary będą totalnie anonimowe a paczkę kompletuje się tylko na podstawie opisu i poszlak ;-) To ostatnie zdanie w zasadzie to #wykopocztaopinie dla @Wykopoczta
Ale dla was też słowa podziękowania, bawiłem się świetnie kompletując swoją paczkę dla mirka, jak i dostając miły prezent (pic rel). Wyciek wyciekiem, ale zabawy mi to nie zepsuło.

#wykopaczka #pokazpaczke #wykopoczta
t.....u - Dobra, nie będę trzymał swojego Mikołaja w niepewności. Drogi mirku, super ...

źródło: comment_lsopZiLANWQSTCXPsVDfzueHAsxQZGAd.jpg

Pobierz
  • 2
@tosyu: Cieszę się że orzeszki smakowały, a jeszcze bardziej, że piwo, bo w tym przysmaku masz prawdopodobnie większe doświadczenie ^^
W paczce nie było poszlak, poza... moją datą urodzenia zaznaczoną w kalendarzu, ale że niegdy się nią tu nie chwaliłem, to dużo by Ci ona nie dała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piątka! I jak będziesz w Krakowie to zapraszam na piwo ( ͡ ͜ʖ
Scoffer - @tosyu: Cieszę się że orzeszki smakowały, a jeszcze bardziej, że piwo, bo w...

źródło: comment_pMVSMGNm5piRYo0CqiuTbDOFrU0VkRHq.jpg

Pobierz
@Scoffer ano były, ale widzę że w sztafecie nie bierzesz udziału, o filmie też szukałem, lecz wyszukiwarkę mamy tu upośledzoną XD

Jak będę w krk to na pewno się odezwę, wszak mieszkałem tam 2 lata i mam brata w okolicy ;)

Jeszcze raz dzięki za paczkę!