Wpis z mikrobloga

PRZYJĘTA W ODDZIALE INPOST - WARSZAWA 2
Przesyłka trafiła do oddziału InPost, skąd wkrótce wyruszy w dalszą drogę.

INPOST, JAK JA ICH KURRR.. NIENAWIDZĘ!
przesyłka od 2 dni nie może dotrzeć z oddziału do paczkomatu xD

#wykopoczta #wykopaczka
  • 12
  • Odpowiedz
@ShpxLbh: ja was nie rozumiem nigdy nie miałem problemów z inpostem: małe paczuszki dostarczone do domu zawsze na czas - na 3 dzień od nadania, a do paczkomatów zawsze na drugi dzień od nadania i nigdy nie miałem z nimi problemów.
  • Odpowiedz
@FoxX21: raz tak, raz inaczej jest ¯\_(ツ)_/¯ ale mówi się o tym gorszym ;)
Teraz jest duży ruch przedświąteczny i zdaję sobie sprawę z tych trudności dla nich z paczkomatami, nie da się tego ominąć. Kurier doręcza w zasadzie 1-2 dni max, to fakt super jest, chociaż nie jakiś super tani. A paczkomaty 2-4 dni. ja mieszkam przy dosyć ruchliwym paczkomacie stąd problemy
  • Odpowiedz
@akwajuk21: osobliwy mirek! wszyscy narzekają że paczki nie ma, gdzie moja paczka, nie mam pary, a tu mirek dostał paczkę i bierze Cie na cierpliwość ( )
  • Odpowiedz
@ShpxLbh: to chyba nasze razem idą. najbardziej mnie #!$%@? że dziś status się zmienił... na taki sam XD drugi raz jąw tym oddziale przyjęli czy co?

@FoxX21: najgorsze w inpoście są przeładowane paczkomaty przed świętami i sami są sobie winni jak robią takie inby jak darmowa dostawa z allegro. ja już 3 raz w grudniu muszę zasuwać do POP bo paczkomaty w pobliżu mnie są przeładowane. a wtedy
k.....k - @ShpxLbh: to chyba nasze razem idą. najbardziej mnie #!$%@? że dziś status ...

źródło: comment_baYVsMhJGhjUkyyTGAp3Ot0siS67cC8l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kubelek_klasik: niestety nie ma szans tego inaczej rozwiązać logistycznie, to pułapka paczkomatów.. albo dostawiasz większą ilość paczkomatów - xD albo stoi kurier i rozdaje.. ale fakt troche krótko stoi, do 18-18:30 max przy galerii mokotów. no nic, trzeba po prostu akceptować te wady podczas wysokiego szczytu wysyłek i brać je pod uwagę przy zamawianiu :)
  • Odpowiedz
@ShpxLbh: nowe pary już były - ja nie dostałam, więc moja para najwyraźniej wgrała co potrzeba ;) niestety ani widu ani słychu informacji o numerze przewozowym. Wykopoczta każe czekać do soboty ;)
  • Odpowiedz
U mnie to samo, paczka od 5.12 od godz. 4:30 rano zalega w oddziale 2 Warszawa i do tej pory nikt się nie pofatygował, żeby ją dowieść do paczkomatu. Masakra.
  • Odpowiedz