Wpis z mikrobloga

Co Wam zależy wziąć ulotkę kiedy młody chlopaczek zmarnowany staniem w jednym miejscu za 8 zloty wyciąga rękę w waszą stronę? Ostatnio czekajac na autobus przed dworcem pkp obserwowalam jednego z nich, za każdym razem był tak sflustrowany i przygnebiony gdy ktoś nie wziął bądź spojrzał z pogardą ze az przeszłam dwa razy obok niego aby mógł mi ją dac i żebym z uśmiechem mogła powiedzieć "dziękuję".
#badzmymili #zycie #ulotki
  • 11
@glikoproteina: robie to samo! Co prawda nawet nie spojrzę na ta ulotkę i wyrzucam ja do pierwszego kosza ale szanuje chłopaka ze pracuje a nie leci po bandzie jak niektórzy w jego wieku. Zawsze się tez uśmiechnę i powiem takie „dziękuje” brzmiące jakbym na prawdę tego potrzebował. No już nie mówię jak gazetki rozdaje jakaś Mirabelka ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pelen_spokoj No masz rację to nie jest twoja wina ale dla Ciebie to tylko kawałek papieru który schowasz do kieszeni i wyrzucisz przy najbliższej okazji a on tam stoi na takim zimnie i musi to rozdać, gowniana fakt ale to jego praca, lepsze to niż nic. ( ͡º ͜ʖ͡º)