Wpis z mikrobloga

mirki co się odwaliło, przyszedł do mnie mikołaj w tym roku! ()
koło 15:30 dostałam smsa, że kierowca będzie na mnie czekał z paczką do 19:30. na szczęście byłam dzisiaj w domu, więc szybciutko podeszłam do paczkomatu - co prawda najpierw musiałam założyć foliowy czepek i czapkę, bo miałam już maskę na włosach, ale dalam radę. XD po otwarciu bagażnika od razu zauważyłam piękną, prezentową paczkę. <3
i zadziała się magia, bo jak nie mogłam jakoś się przekonać do świąt w tym roku - tzn nie czułam ich, tak szczerze, niby myślałam nad prezentami, nad tym, że będzie fajnie spędzić czas z rodziną, no ale - tak po przyniesieniu pakunku do domu od razu puściłam sobie starego, dobrego michaela buble i zabrałam za otwieranie prezentu. :D
@xardas060 albo michał - rządzisz! paczka cudowna, cieszyłam się jak małe dziecko, oglądając każdy element z osobna. :D :D
syropy do kawy - nie zliczę, ile razy patrzyłam na nie w sklepie i rozważałam kupno. :D białeczko, gainer i żel energetyczny zawsze przydatne, żel jutro wsunę przed treningiem. ;) świeczki mnie bardzo ucieszyły, mają cudowne zapachy o czym najlepiej świadczy to, że jednej ze świeczek nie ma na zdjęciu - musiałam ją zapalić (picrel w komentarzu), pachniała od samego otwarcia paczki. () foremki do ciasteczek - wierzysz, że przez tyle lat pieczenia nie dorobiłam się specjalnych, świątecznych foremek? :D będą wreszcie prawilne świąteczne pierniczki, inne niż okrągłe i serduszkowe! i papilotki do muffinek, to wiadomo, nigdy za wiele. <3 koszulka wykopu! wooooah! : D pyszna ritterka i mikołaj, który stanął na biurku i przypomina o świątecznej radości.
do tego wszystkiego list z dobrym przekazem. dzięki wielkie za to! plus życzę ci cudownych świąt, takich ciepłych, prawdziwych z bliskimi. wszystkiego dobrego. :)))))
#wykopoczta
alyszek - mirki co się odwaliło, przyszedł do mnie mikołaj w tym roku! (。◕‿‿◕。)
koło...

źródło: comment_l5rVCsYl1OgpBsiiksTuM8F58b4HptyW.jpg

Pobierz
  • 16