Wpis z mikrobloga

Jaki ja mam dzisiaj dobry dzień
Troche mi było smutno bo mikołajki, rodzina daleko, ja zagranico i myslalam nikt mi niespodzianki nie zrobi.
Nie moglam sie bardziej mylić.
Rano doszła paczka od mamy z super prezentami a kiedy gadałam z nią na skype to na konto doszło mi 600 funtów zwrotu podatku a spodziewałam sie stówy kiedy o niego aplikowalam.
I tak sie żyje w tym #uk ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż choinkę z radości ubrałam
#emigracja #swieta #chwalesie
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@potocko: tak pytam, bo sam wyjeżdżam tylko ze do Niemiec i trochę się tego obawiam ale cóż we'll see. Zawsze można wrócić. Na szczęście nie będę pracował w fabryce tylko w korpo więc może kogoś poznam
  • Odpowiedz
  • 0
@KwasneJablko: spoko, początek będzie okropnie trudny, przygotuj sie na to. Jak juz przez niego przebrniesz to high life i wieczne szczescie. Na wszystko trzeba czasu wiec ze spokojem. Poza tym zawsze jest mirko i #zalesie ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Nie_mam_nicku: łe :( ja sie nigdy nie paliłam o zwroty ale w zeszłym roku przysłali mi zwrot za 2 lata temu a dwa lata temu za 4 ( ͡º ͜ʖ͡º) w tym roku nic wie tak sobie czekam dalej na miła niespodziankę w skrzynce. Tymi 6 słowami z councilu to wykorzystałam limit szczęścia na jakiś czas xd
  • Odpowiedz