Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie czemu #masseffect andromeda byl tak slabo oceniany. Jestem po parunastu godz gry i jestem naprawdę zadowolony, najlepiej wydany kilogram ziemniakow ever :) a wy jak oceniacie ? #ps4
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@palegoldsnake: Moim zdaniem trend ostatnich lat do "budowy" bazy, by fajnie rozbudował tę grę. Gdyby te kolonie można było "rozbudowywać" pod względem militarnym, ręcznie układać wieżyczki, barykady, zasieki... a co jakiś czas następowałby atak niesprzyjających sił na nasz "bazy"... fajnie by się to wpasowało w trend gier z kategorią "budowy baz".... To co jest w ME Andromeda mało wciąga. Decyduje się "wirtualnie" o skierowanych grupach, które tylko teoretycznie mają wpływ
  • Odpowiedz
@palegoldsnake: zaraz ci sie znudzi, wszystko zacznie sie powtarzac...

A misje są monotonne?


@marcinka: zeby gre zrobic na 100% trzeba sie uprzec, bo jak wyzej... Generalnie glowna historie mozna ogarnac, ale raczej nie wiecej niz raz, bo jest slaba.
  • Odpowiedz
@palegoldsnake: wg mnie gra jest okej, po prostu taki typowy średnik te 7-7.5/10 @marcinka: część jest monotonna, a część jest nawet interesujących, po prostu mniej więcej jak w wiedźminie 3, tj znaki zapytania były mega monotonne ale są i zadania większe, bardziej interesujące, tutaj jeśli chodzi o zadania to jest prawie 1:1 jak wiedźmin 3 w ich budowie @bidzej: czyli tak samo jak w wiedźminie 3
  • Odpowiedz
@palegoldsnake: Bo w porównaniu do poprzednich części serii, ta gra to ogromny zawód. Wszyscy fani liczyli na dobrą kontynuację, a dostali niedorobionego bubla. Pomijając już te animacje twarzy czy bugi w grze, to EA do Andromedy nie podeszło w ogóle poważnie. Dali ją do produkcji małemu studiu, które nie poradziło sobie z zadaniem. Pierwsza trylogia miała fajnie napisanych bohaterów, w Andromedzie żadna z postaci się nie wyróżnia zbytnio.
Studio chyba
  • Odpowiedz
  • 0
@Mcmaker przeszedlem wszystkie i mi sie napewno bardziej podobaly ale nie wiem ta nie wydaje sie taka zla :)
@Focalor no fakt ze postaci sa dosc plaskie ale nie wiem gra chyba faktycznie jest takim sredniakiem
@Jurigag ale jak mowie za kilogram ziemniaków to i tak byl dobry deal :) !!
  • Odpowiedz
w Andromedzie żadna z postaci się nie wyróżnia zbytnio.


@Focalor: jak dla mnie były postacie które się wyróżniały, drax, peebee, jaala zapamiętałem z przyjemnością, dobrze napisane był akurat
  • Odpowiedz
@Jurigag: Być może masz rację, a mnie trochę poniosło. Jednak chyba spodziewałem się czegoś więcej, strasznie byłem na tę grę najarany, a dostałem średniaka co najwyżej.
  • Odpowiedz
@Focalor: ja tam się świetnei bawiłem, na 98% przeszedłęm i około 90h gry, jedynie końcówka wątku głównego mnie mocno rozczarowało bo to takie meh było straszne, ale reszta gry była bardzo okej, najbardziej mnie w-----a p-------------e się ludzi o zadania, jak przecież ich wykonanie to było praktycznie 1:1 wiedźmin 3, tj i zadania bardziej rozbudowane i mniej xD
  • Odpowiedz
@Jurigag: Ja skończyłem na 100%, końcówka też mnie rozczarowała. Jedynie wiadomość od quarian wzbudziła moje zainteresowanie, czekałem na to DLC. Wychodzi na to, że jeszcze sobie poczekam :D
  • Odpowiedz