Wpis z mikrobloga

@Marmeladkas: niektórzy chyba zapominają, że to jest mikroBLOG bez narzuconej z góry tematyki.
Wrzucenie zdjęcie ze sweterkiem w bałwanki tak bardzo godzi w ich strefę intelektualną. Mam tu konto prawie 8 lat i pierwszy raz coś takiego robię.
Kek.

Widziałam ten wpis, chciałam wrzucić nawet screena ale szkoda mi było na to tych dodatkowych sekund życia XD
n.....a - @Marmeladkas: niektórzy chyba zapominają, że to jest mikroBLOG bez narzucon...

źródło: comment_zRBxkB6Pa8BIziJP9SLep97U4PiKKzgA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@danielczukl: bo dbanie o włosy wymaga miesięcy, lat pielęgnacji, zwłaszcza gdy kogoś geny nie obdarzyły zbyt szczodrze. Wiele kobiet ma również beznadziejne nawyki, które niszczą włosy, jak chodzenie spać z mokrymi włosami, zbyt częste używanie prostownic i lokówek, używanie suszarek z gorącym nawiewem, oszczędzanie na fryzjerach (zamiast raz na pół roku iść podciąć końcówki u kogoś, kto jest fryzjerem, a nie rzeźnikiem), czesanie się byle jakim grzebieniem, zamiast kupić przyzwoitą
  • Odpowiedz
@Kuplerstwo: miłej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: całkiem ładnie napisane. No i niektórzy też nie mają czasu :/ dla mnie wizyta u fryzjera to są 4 godziny z życia wzięte, znajduję kompromis i chodzę robić włosy średnio co 3 miesiące.
Na modelowanie też mi szkoda czasu skoro zaraz narzucę szalik i będą wyglądać jak po wyjściu z łóżka.
  • Odpowiedz