Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: pensjonatów w #!$%@?. Generalnie w głównym sezonie to moze tak być ze wszystko zajęte, ale jesli teraz chcesz pojezdzić przed sezonem to nie powinno byc problemu...chyba ze weekend...fakt ze w ostatni była masa narciarzy na stokach Ziela ale chyba nie az tak zeby nic nie było
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Jedyne miejsce w Polsce gdzie warto jechać na narty to szczyrk ;) 40km tras, w tym roku rusza jeszcze gondola i krzesełka, ogólna renowacja więc już wogóle żaden inny ośrodek nie ma do nich startu, z czech polecam chopok.
  • Odpowiedz
@MacKub94: możesz mi wytłumaczyć ten Szczyrk i okolice?

W zeszłym roku zajarałem się nartami i snowboardem bo w końcu po którymś roku z kolei prób zaczęło mi wychodzić i w tym roku chciałbym coś więcej pojeździć. Jestem z okolic Bielska więc do Wisły/Szczyrku mamy dość blisko.

Co polecacie w tych okolicach z długimi i mało wymagającymi
  • Odpowiedz
@Robsenovsky: Ludzie nie polecają szczyrku bo do tej pory był to dość stary ośrodek z orczykami ale za to bardzo dobrymi trasami ale większość woli jechać do Białki czy Wisły i jeździć na jednej trasie cały dzień i stać w kolejkach ale za to mieć podgrzewaną kanape :D Obecnie ośrodek w szczyrku przejeła słowacka firma, właściciele chopoka i zrobili tam konkretną modernizacje, polecam zobaczyć filmiki i zdjęcia na facebooku https://www.facebook.com/szczyrkowski/
  • Odpowiedz