Wpis z mikrobloga

A później będzie lament, że wszyscy tacy źli i przeciwko nim, że wyrzucają ich, że tam 40 lat mieszkała i teraz musi iść pod most. Od 5 lat ta sprawa z eksmisją się toczy. Już pomijam fakt, że jak zaczął tak zarabiać, to zamiast komputery, komórki itd. kupować, to powinien zacząć spłacać to mieszkanie. Noc przed rozprawą najważniejszą w życiu chlają, a godzinę przed Gocha się budzi i przypomina sobie, że nie ma dowodu. Patologia to stan umysłu. Oni nie są biedni. Oni sami sobie taki los zgotowali. Mam nadzieję, że ich wywalą. Koniec z nieróbstwem.
#danielmagical
  • 3
@WichsenMelinarna3Uc: Niestety taka mentalność. W kwietniu jak był bum, to było wielu życzliwych ludzi, którzy deklarowali pomoc Danielowi. Chcieli się z nim prywatnie spotkać, tak po prostu bezinteresownie. Oni zamiast zainteresować się swoim losem, to woleli żyć chwilą i rozwalać kasę na prawo i lewo. A jak pętla na szyi coraz mocniej się zaciska, to raptem walka o Urzędniczą. To mieszkanie było zadłużone na 70000 zł. Spokojnie by to zebrał w
@trollik: łooo to grubo, ja tam go nie śledzę, ogólnie to gardzę tymi strimerami, nie mam bólu doopy o kasę, pojęte by dla mnie było gdyby pracowali uczciwie i w ramach Hobby jakiś tam (Show) robili obojętnie czy patologiczny czy jakiś inny... ale przez takich poyyyyebów młodzież myśli a #!$%@?ęęęę nie robie... nie uczę się, będę kasę na yt zarabiać.... Noż #!$%@?.... A jak latek do emeryturki brakować będzie to będzie