Wpis z mikrobloga

@heroas: Powiem tak, od 7 lat mam astrę h, nową z salonu, cały czas stoi na dworze niezależnie czy śnieg czy deszcz. Jeszcze absolutnie żadna rdza się nie pojawiła, choć kwestia czasu kiedy się pojawi w dwóch miejscach: pod lusterkami, i pod chromowaną listwą na klapie bagażnika. Jednak nie wynika to ze słabego zabezpieczenia, ale wady konstrukcyjnej (większość wody z dachu spływa przy lusterkach, co widać nawet po zaciekach). Poza tym
@heroas jak w leasing to doloz 100k i kup cos lepszego. Za 60k wolalbym 2-3 letnia uzywke na fv23% Za 60k mozna juz znaleźć Leona w pakiecie FR 2.0 TDI lub Golfa Highline oczywiscie uzywane
@heroas: 67 tys, Nowy VW Jetta 2017r. 1.4 125KM manual, wersja comfortline+pakiet bussines+pakiet kierowcy+pakiet przeglądów 4 lata/60 tys km, lakier grafitowy metalik lub zielony butelkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@heroas: Asterki nie zrobiły na mnie dobrego wrażenia pod kątem wykonania wnętrza. Ceedem jeździłem i na prawdę fajne się jeździ. Trochę na sportowo. Ale Ale Ale zobacz zobie Kia stonic. Wzornictwo ciekawe, wnętrze ładne. I autko ogólnie moim zdaniem robi dobre wrażenie. Jetta to jedyny VAG jaki mnie się podoba