Wpis z mikrobloga

W feedzie na mojej soup.io pewna mentalna Karyna z urojeniami o ambicji dodała zrzut ekranu z telefonu, z taką tapetą i zestawem aplikacji.
Czy to ta cała moda na bycie introwertykiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki i trochę #rakcontent ? Borę po plusie od każdej drużyny i zapraszam do dyskusji (  ͡° ل͜ ͡°人( ͡° ل͜ ͡°
Pobierz grazka_KWTW - W feedzie na mojej soup.io pewna mentalna Karyna z urojeniami o ambicji...
źródło: comment_a0C2DD5u7a4QVLJGLLJo6YzE6ifdgJZ7.jpg
  • 13
@db95: No oczywiste, że nie #!$%@?. @yorrick: Chodzi mi o przeciwstawne sobie wektory zastosowań aplikacji do implikatury wynikającej z treści tapety. To w końcu chcesz #!$%@?ć jak najdalej, ale tylko trochę, bo jesteś łaknącym atencje okazem osoby, która gada tylko po to aby gadać? Odrobine mnie bawi traktowanie sprzeczności jako identyfikacji, czy magnesu na atencje właśnie. Na tyle aby być z tego dumnym.
@Ewentualnie: okej, to muszę oddać, mój
@yorrick: aby dojść do takich prostych konkluzji nie potrzebuje odpalać całego kombajnu, więc wątpię abym "zmarnował" nawet 0,003 kalorii na przeprocesowanie tego ( ͡º ͜ʖ͡º) co innego pisanie o tym na mirko.
"Tak - pozwałem Gimpera" - oczywiście, że chodzi mi o piętnowanie takiego #!$%@?, bo w dłuższej perspektywie, konsekwencje cichego ignorowania, lub aprobaty takiego braku koherentności i spójności w przekazie, w imię atencji, będą (lub